• Garcia bruine dames broek | Model vooraanzicht
  • Garcia bruine dames broek | Model
  • Garcia bruine dames broek | Close up
  • Garcia bruine dames broek | Model
  • Garcia bruine dames broek | Vooraanzicht
  • Garcia bruine dames broek | Model vooraanzicht
  • Garcia bruine dames broek | Model
  • Garcia bruine dames broek | Close up
  • Garcia bruine dames broek | Model
  • Garcia bruine dames broek | Vooraanzicht
Garcia
79,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Garcia bruine dames broek

Deze stijlvolle damesbroek van Garcia is een veelzijdige keuze voor je wintergarderobe. Met een straight fit en een normale lengte biedt deze broek een comfortabele pasvorm. De donkere, glanzende afwerking van imitatieleer geeft een moderne twist, ideaal voor casual settings. De broek heeft een klassieke knoop- en ritssluiting en handige steekzakken voor een praktische touch. Het hoogwaardige polyester zorgt voor duurzaamheid en comfort, zonder concessies te doen op stijl. Of je nu een dag op kantoor doorbrengt of een avondje uit plant met vrienden, deze Garcia broek is een uitstekende optie. De regular waist maakt het makkelijk te combineren met diverse tops, van een chique blouse tot een casual trui. Draag het met hakken voor een elegante look of kies voor sneakers voor een meer ontspannen uitstraling. Deze broek biedt een perfecte balans tussen comfort en stijl voor elke gelegenheid.

Merk Garcia
Bestelcode 45016039
Fabrikantcode

leather look broek w260110

Fabrikant kleur 4524 pinecone
Kleur bruin
Materiaal 100% polyester
Productgroep Broeken
Pasvorm Straight
Zakken Steekzakken
Patroon Imitatieleer
Sluiting Knoop/Rits
Lengte Normaal
Taille Regular waist
Machinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomenNiet strijken
Maat XS 8717519436108
Maat S 8717519436115
Maat M 8717519436122
Maat L 8717519436139
Maat XL 8717519436146
Maat XXL 8717519436153
Maat XXXL 8717519454423
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Refined Department
  • Hypedrop
  • Studio Amaya
  • Tommy Jeans
  • Zoso
  • Superdry
  • Ydence
  • Vero Moda
  • NED
  • Zusss
  • Vila
  • Rino & Pelle
  • Ann&You
  • Lady Day
  • Only
  • Geisha
  • Donders
  • Lofty Manner
  • FOS Amsterdam
  • Garcia
  • Noisy may
  • Jacqueline de Yong
  • Fluresk
  • Pieces
  • C&S The Label
  • EsQualo
  • Red Button
  • TQ Amsterdam
  • Freequent
  • Nukus
  • Harper & Yve
  • Mac
  • Calvin Klein
  • SisterS point
  • Cars
  • LolaLiza
  • Object
loader