• Gabbiano beige heren trui | Sfeerbeeld, In situatie
  • Gabbiano beige heren trui | Model
  • Gabbiano beige heren trui | Model vooraanzicht
  • Gabbiano beige heren trui | Model zijaanzicht
  • Gabbiano beige heren trui | Model achteraanzicht
  • Gabbiano beige heren trui | Sfeerbeeld, In situatie
  • Gabbiano beige heren trui | Model
  • Gabbiano beige heren trui | Model vooraanzicht
  • Gabbiano beige heren trui | Model zijaanzicht
  • Gabbiano beige heren trui | Model achteraanzicht
Gabbiano
89,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Gabbiano beige heren trui

Deze elegante trui van Gabbiano biedt een tijdloze toevoeging aan je wintergarderobe. Gemaakt met een blend van 65% katoen, 32% polyester en 3% elastan, levert deze trui zowel comfort als duurzaamheid. De beige kleur met subtiele structuur zorgt voor een verfijnde uitstraling, ideaal voor casual gelegenheden. De regular fit past moeiteloos en de handige ritssluiting aan de voorkant maakt het gemakkelijk om je stijl te variëren. De trui is voorzien van een puntkraag, wat een speels en toch klassiek element toevoegt aan het ontwerp. Deze Gabbiano trui is perfect voor een ontspannen winterse dag, maar past ook prima bij een meer formelere setting wanneer gecombineerd met een nette broek. De lange mouwen en normale lengte bieden extra warmte zonder in te boeten op stijl. Of je nu een dagje casual gaat winkelen of een avondje uit plant, deze trui biedt een veelzijdige en comfortabele optie die je makkelijk kunt matchen met verschillende outfits.

Merk Gabbiano
Bestelcode 20106657
Fabrikantcode

kean 7767533

Fabrikant kleur 00673 Coastal Sand
Kleur beige
Materiaal 65% katoen, 32% polyester, 3% elastan
Hals Punt kraag
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Patroon Streep
Sluiting Rits
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de droger
Maat S 8721349319845
Maat M 8721349319852
Maat L 8721349319869
Maat XL 8721349319876
Maat XXL 8721349319883
Maat XXXL 8721349319890
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL

Laatst bekeken

  • Desoto
  • Vanguard
  • Pure H. Tico
  • NO-EXCESS
  • PME legend
  • State of Art
  • Cars
  • Pierre Cardin
  • Donders
  • RJ Bodywear
  • Superdry
  • Lyle & Scott
  • Campbell
  • Ballin
  • Petrol Industries
  • Jack & Jones
  • Pure Path
  • Bjorn Borg
  • Malelions
  • Antony Morato
  • Tommy Jeans
  • Only & Sons
  • Calvin Klein
  • Gabbiano
  • NZA
  • Cast Iron
loader