• Freequent taupe dames t-shirt | Vooraanzicht
  • Freequent taupe dames t-shirt | Achteraanzicht
  • Freequent taupe dames t-shirt | Close up
  • Freequent taupe dames t-shirt | Vooraanzicht
  • Freequent taupe dames t-shirt | Achteraanzicht
  • Freequent taupe dames t-shirt | Close up
Freequent
39,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Freequent taupe dames t-shirt

Dit elegante dames T-shirt van Freequent in de kleur Desert Taupe biedt jou een perfecte combinatie van stijl en comfort. Het shirt is vervaardigd in een regular fit pasvorm, waardoor het zowel voor ontspannen als chicere gelegenheden geschikt is. De glanzende afwerking voegt een vleugje verfijning toe, terwijl de ronde halslijn en kap mouwtjes een moderne uitstraling geven. Dit T-shirt is een ideale aanvulling op je wintergarderobe, perfect om te schitteren op feestjes of casual bijeenkomsten. Gemaakt voor de modebewuste vrouw die houdt van veelzijdigheid, kun je dit Freequent T-shirt eenvoudig combineren met een strakke broek of een stijlvolle rok. De glans en textuur van de stof zorgen voor een subtiele verfijning die zowel overdag als 's avonds goed tot zijn recht komt. Of je nu een avondje uit plant of een dag op kantoor doorbrengt, dit T-shirt biedt een stijlvolle basis die je look compleet maakt.

Merk Freequent
Bestelcode 10320941
Fabrikantcode

fqkio blouse 212190

Fabrikant kleur DESERT TAUPE
Kleur taupe
Materiaal 60% acetaat, 40% lyocell
Hals Ronde hals
Productgroep T-shirts
Pasvorm Regular
Patroon Glans
Lengte Normaal
Mouwlengte Kap mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c anti-kreukNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715885682252
Maat S 5715885682238
Maat M 5715885682221
Maat L 5715885682214
Maat XL 5715885682245
Maat XXL 5715885682269
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Jacqueline de Yong
  • C&S The Label
  • Freequent
  • Zusss
  • Calvin Klein
  • Object
  • Nukus
  • Rino & Pelle
  • Pieces
  • Harper & Yve
  • EsQualo
  • Lady Day
  • Tommy Jeans
  • Refined Department
  • Ann&You
  • Vero Moda
  • Vila
  • Geisha
  • Red Button
  • Studio Amaya
  • LolaLiza
  • Garcia
  • Zoso
  • Lofty Manner
  • Donders
  • Ydence
  • TQ Amsterdam
  • FOS Amsterdam
  • Mac
  • Hypedrop
  • Noisy may
  • SisterS point
  • Cars
  • Only
  • Superdry
  • NED
  • Fluresk
loader