• Donders camel heren jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders camel heren jas | Vooraanzicht
  • Donders camel heren jas | Achteraanzicht
  • Donders camel heren jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders camel heren jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders camel heren jas | Vooraanzicht
  • Donders camel heren jas | Achteraanzicht
  • Donders camel heren jas | Sfeerbeeld, In situatie
Donders
119,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders camel heren jas

Deze stijlvolle Donders jas in de kleur 410 Antilope is een veelzijdige aanvulling op je garderobe. Gemaakt van 100% polyester, biedt deze jas een comfortabel en duurzaam ontwerp dat perfect is voor elke casual gelegenheid. De high neck en mouwloze stijl zorgen voor een moderne look, terwijl de praktische steekzakken een functionele touch toevoegen. De vaste capuchon geeft extra bescherming en stijl, en maakt deze jas een uitstekende keuze voor overgangsseizoenen. Met zijn tijdloze, neutrale tint en regular fit past deze Donders jas moeiteloos bij diverse outfits. Combineer hem met een trui en jeans voor een relaxte, alledaagse uitstraling. Dankzij de normale lengte biedt de jas zowel comfort als bewegingsvrijheid. Of je nu een wandeling maakt in de stad of een informele bijeenkomst hebt, deze jas is een veelzijdige optie die je eenvoudig kunt integreren in je alledaagse kledingstijl.

Merk Donders
Bestelcode 70010057
Fabrikantcode

bodywarmer 29066

Fabrikant kleur 410 ANTILOPE
Kleur camel
Materiaal 100% polyester
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Mouwloos
Maat M 8717322102665
Maat L 8717322102672
Maat XL 8717322102689
Maat XXL 8717322102696
Maat XXXL 8717322102702
Maat XXXXL 8717322102719
  winkel online
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • Donders
  • Jack & Jones
  • Superdry
  • Cars
  • Campbell
  • Bjorn Borg
  • NZA
  • Petrol Industries
  • Only & Sons
  • Pierre Cardin
  • Lyle & Scott
  • Calvin Klein
  • Pure Path
  • NO-EXCESS
  • Gabbiano
  • Desoto
  • Pure H. Tico
  • PME legend
  • Tommy Jeans
  • RJ Bodywear
  • Antony Morato
  • Ballin
  • State of Art
  • Vanguard
  • Cast Iron
  • Malelions
loader