• Donders groene heren jas | Vooraanzicht
  • Donders groene heren jas | Achteraanzicht
  • Donders groene heren jas | Vooraanzicht
  • Donders groene heren jas | Achteraanzicht
Donders
119,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders groene heren jas

Deze casual herenjas van Donders in de verfijnde tint Olive is een uitstekende keuze voor elke garderobe. Met een regular fit en een capuchon biedt deze jas niet alleen comfort, maar ook bescherming tegen wisselende weersomstandigheden. Gemaakt van 100% polyester, zorgt de mouwloze constructie voor een ongekend draaggemak, ideaal voor de seizoensovergangen. De praktische steekzakken zijn een handig detail voor het opbergen van kleine essentials terwijl je onderweg bent. De rustige kleur en tijdloos ontwerp maken deze jas geschikt voor tal van gelegenheden, van een informele wandeling door het park tot een ontspannen dag in de stad. De jas heeft een moderne uitstraling door de subtiele doorgestikte patronen en een knoopsluiting voor een extra veilige pasvorm. De voering van polyester zorgt ervoor dat je altijd warm blijft zonder in te boeten op stijl. Dit product uit de basiscollectie combineert moeiteloos met verschillende kledingstijlen, waardoor je met vertrouwen elke dag er stijlvol uitziet. Of je nu op weg bent naar werk of gewoon een rustgevende middag wilt doorbrengen, deze jas voegt net dat beetje extra toe aan jouw outfit.

Merk Donders
Bestelcode 70010058
Fabrikantcode

bodywarmer 29066

Fabrikant kleur 680 OLIVE
Kleur groen
Materiaal 100% polyester
Hals Capuchon
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Mouwloos
Maat M 8717322102733
Maat L 8717322102740
Maat XL 8717322102757
Maat XXL 8717322102764
Maat XXXL 8717322102771
Maat XXXXL 8717322102788
  winkel online
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • State of Art
  • Campbell
  • Tommy Jeans
  • Gabbiano
  • Pierre Cardin
  • Donders
  • Superdry
  • Malelions
  • NO-EXCESS
  • Antony Morato
  • NZA
  • RJ Bodywear
  • Cars
  • Only & Sons
  • Lyle & Scott
  • Petrol Industries
  • PME legend
  • Pure Path
  • Bjorn Borg
  • Pure H. Tico
  • Cast Iron
  • Vanguard
  • Desoto
  • Ballin
  • Calvin Klein
  • Jack & Jones
loader