• Zoso zwarte dames blouse | Vooraanzicht
  • Zoso zwarte dames blouse | Achteraanzicht
  • Zoso zwarte dames blouse | Vooraanzicht
  • Zoso zwarte dames blouse | Achteraanzicht
Zoso
79,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Zoso zwarte dames blouse

Deze Zoso damesblouse is een perfecte aanvulling op je wintergarderobe. Met een opvallend grafisch patroon springt deze blouse direct in het oog. De V-hals en knoopsluiting voegen een subtiel detail toe dat zowel casual als verfijnd aandoet. Gemaakt van 85% viscose en 15% polyamide, biedt de blouse een zachte en comfortabele pasvorm. De regular fit zorgt ervoor dat je je vrij kunt bewegen, wat ideaal is voor zowel een relaxte als iets formelere setting. De Zoso blouse is veelzijdig en past bij verschillende gelegenheden. Of je nu een dag op kantoor hebt of een etentje met vrienden, je kunt altijd vertrouwen op de stijl en comfort van deze blouse. De lange mouwen en normale lengte maken het makkelijk te combineren met je favoriete jeans of een nette rok. Met zijn eigentijdse design en hoogwaardige materiaal, is deze blouse een waardevolle toevoeging aan je dagelijkse outfits.

Merk Zoso
Bestelcode 55400388
Fabrikantcode

yara 265

Fabrikant kleur black-green
Kleur zwart
Materiaal 85% viscose, 15% polyamide
Hals V-hals
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Patroon Grafisch
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 8721209431854
Maat S 8721209431861
Maat M 8721209431878
Maat L 8721209431885
Maat XL 8721209431892
Maat XXL 8721209431908
Maat XXXL 8721209431915
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Tommy Jeans
  • Rino & Pelle
  • Noisy may
  • Ann&You
  • Zusss
  • C&S The Label
  • Geisha
  • Superdry
  • NED
  • Lofty Manner
  • FOS Amsterdam
  • SisterS point
  • Lady Day
  • Refined Department
  • Jacqueline de Yong
  • Only
  • TQ Amsterdam
  • Cars
  • Vila
  • Hypedrop
  • Mac
  • Red Button
  • Freequent
  • LolaLiza
  • Fluresk
  • Pieces
  • EsQualo
  • Garcia
  • Harper & Yve
  • Donders
  • Calvin Klein
  • Zoso
  • Ydence
  • Studio Amaya
  • Vero Moda
  • Object
  • Nukus
loader