• Ydence grijze dames sweater | Sfeerbeeld, In situatie
  • Ydence grijze dames sweater | Model vooraanzicht
  • Ydence grijze dames sweater | Model achteraanzicht
  • Ydence grijze dames sweater | Vooraanzicht
  • Ydence grijze dames sweater | Achteraanzicht
  • Ydence grijze dames sweater | Close up
  • Ydence grijze dames sweater | Model vooraanzicht
  • Ydence grijze dames sweater | Sfeerbeeld, In situatie
  • Ydence grijze dames sweater | Model vooraanzicht
  • Ydence grijze dames sweater | Model achteraanzicht
  • Ydence grijze dames sweater | Vooraanzicht
  • Ydence grijze dames sweater | Achteraanzicht
  • Ydence grijze dames sweater | Close up
  • Ydence grijze dames sweater | Model vooraanzicht
Ydence
69,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Ydence grijze dames sweater

Maak kennis met de gemêleerde dames sweater van Ydence, een unieke aanvulling op je wintergarderobe. Deze sweater combineert een modern ontwerp met een casual stijl, zichtbaar in het opvallende printontwerp aan de achterkant en het subtiele hartje aan de voorkant. De ronde hals en lange mouwen bieden comfort en warmte tijdens koude dagen. Gemaakt van een zachte mix van 50% katoen en 50% elastan, zorgt deze sweater voor zowel flexibiliteit als comfort. De sweater is ideaal voor diverse gelegenheden, van een ontspannen weekend thuis tot een informele bijeenkomst met vrienden. De regular fit maakt het eenvoudig te combineren met een jeans of een casual rok. De normale lengte en de sweatstof zorgen voor een ontspannen pasvorm die je de hele dag door aanspreekt. Of je nu kiest voor een rustige dag binnen of een actieve dag buiten de deur, deze sweater biedt precies wat je nodig hebt.

Merk Ydence
Model sweater
Bestelcode 20310188
Fabrikantcode

sweater checked in ws2653

Fabrikant kleur 184 GREY MELANGE
Kleur grijs
Materiaal 50% katoen, 50% elastan
Hals Ronde hals
Productgroep Sweaters
Pasvorm Regular
Patroon Gemeleerd
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de droger
Maat XS 6154145631668
Maat S 6154145632603
Maat M 6154145632634
Maat L 6154145633679
Maat XL 6154145633693
Maat XXL 6154145634652
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Hypedrop
  • Rino & Pelle
  • Ydence
  • Fluresk
  • Cars
  • NED
  • Only
  • Pieces
  • Vila
  • Tommy Jeans
  • EsQualo
  • Freequent
  • Nukus
  • LolaLiza
  • Lofty Manner
  • Geisha
  • Superdry
  • Calvin Klein
  • Noisy may
  • Vero Moda
  • Garcia
  • Donders
  • Mac
  • Harper & Yve
  • Zusss
  • Studio Amaya
  • Object
  • TQ Amsterdam
  • FOS Amsterdam
  • Zoso
  • Refined Department
  • Jacqueline de Yong
  • Red Button
  • Lady Day
  • C&S The Label
  • SisterS point
  • Ann&You
loader