• Only & Sons groene heren sweater | Model vooraanzicht
  • Only & Sons groene heren sweater | Vooraanzicht
  • Only & Sons groene heren sweater | Achteraanzicht
  • Only & Sons groene heren sweater | Model
  • Only & Sons groene heren sweater | Model
  • Only & Sons groene heren sweater | Close up
  • Only & Sons groene heren sweater | Model vooraanzicht
  • Only & Sons groene heren sweater | Model vooraanzicht
  • Only & Sons groene heren sweater | Vooraanzicht
  • Only & Sons groene heren sweater | Achteraanzicht
  • Only & Sons groene heren sweater | Model
  • Only & Sons groene heren sweater | Model
  • Only & Sons groene heren sweater | Close up
  • Only & Sons groene heren sweater | Model vooraanzicht
Only & sons
39,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Only & Sons groene heren sweater

Deze casual groene sweater van Only & Sons is een veelzijdige keuze voor de hedendaagse man. Het combineert een comfortabele regular fit met een stijlvolle ronde hals. Het subtiele logo-embleem op de borst voegt een modern accent toe aan het algehele ontwerp, terwijl de dikke, geribbelde boorden zorgen dat hij mooi om je polsen en heupen valt. Gemaakt van 70% katoen en 30% polyester, biedt deze sweater zowel warmte als duurzaamheid, ideaal voor de koude wintermaanden. Met zijn tijdloze ontwerp is deze Only & Sons sweater perfect voor verschillende gelegenheden. Of je nu een informele dag hebt of een ontspannen avondje uit plant, deze sweater past overal bij. Draag hem met een spijkerbroek voor een casual look, of combineer hem met nette schoenen voor een iets formeler gevoel. De normale lengte maakt het eenvoudig om andere lagen toe te voegen, zodat je stijlvol en comfortabel blijft in iedere situatie.

Merk Only & sons
Model sweater
Bestelcode 20022530
Fabrikantcode

onsbadge reg sweat crew cs 22041180

Fabrikant kleur Pine Grove/SONS RUBBER BADGE
Kleur groen
Materiaal 70% katoen, 30% polyester
Hals Ronde hals
Productgroep Sweaters
Pasvorm Regular
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Drogen aan de waslijnMachinewas 40°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomenWarm strijken max 150°c
Maat XS 5715954516020
Maat S 5715954516044
Maat M 5715954516037
Maat L 5715950269913
Maat XL 5715954516013
Maat XXL 5715954516211
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Lyle & Scott
  • NO-EXCESS
  • Pure Path
  • Pure H. Tico
  • Petrol Industries
  • Pierre Cardin
  • RJ Bodywear
  • Superdry
  • Vanguard
  • Donders
  • Cars
  • Calvin Klein
  • Antony Morato
  • Only & Sons
  • PME legend
  • Gabbiano
  • NZA
  • Ballin
  • Cast Iron
  • Tommy Jeans
  • Desoto
  • Bjorn Borg
  • Malelions
  • Jack & Jones
  • State of Art
  • Campbell
loader