• LolaLiza blauwe dames trui | Sfeerbeeld, In situatie
  • LolaLiza blauwe dames trui | Close up
  • LolaLiza blauwe dames trui | Model vooraanzicht
  • LolaLiza blauwe dames trui | Model
  • LolaLiza blauwe dames trui | Close up
  • LolaLiza blauwe dames trui | Sfeerbeeld, In situatie
  • LolaLiza blauwe dames trui | Close up
  • LolaLiza blauwe dames trui | Model vooraanzicht
  • LolaLiza blauwe dames trui | Model
  • LolaLiza blauwe dames trui | Close up
Lolaliza
59,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

LolaLiza blauwe dames trui

Deze elegante trui van LolaLiza is een perfecte keuze voor de wintermaanden. Met een stijlvol streeppatroon en een comfortabele high neck biedt deze trui warmte en stijl. De regular fit maakt het geschikt voor veel lichaamsvormen, terwijl de klassieke navy kleur eenvoudig te combineren is met andere kledingstukken. De lange mouwen zorgen voor extra comfort, ideaal voor dagelijks gebruik of een ontspannen weekend. De LolaLiza trui is ontworpen om veelzijdigheid toe te voegen aan je garderobe. Combineer hem met een strakke broek voor een casual uitstraling die perfect is voor een middagje winkelen of een koffiedate. Dankzij de zachte knitwear-stof voelt deze trui zacht aan op de huid en biedt het de hele dag door draagcomfort. Of je nu naar kantoor gaat of een avondje uit, dit kledingstuk past zich moeiteloos aan elke situatie aan.

Merk Lolaliza
Bestelcode 20023703
Fabrikantcode

n mockpop 04007274

Fabrikant kleur 2723 NAVY
Kleur blauw
Materiaal 44% acryl, 26% polyester, 25% polyamide, 5% wol
Hals High neck
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Patroon Streep
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Alleen liggend drogenLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet stomen
Maat XS 5401244158246
Maat S 5401244158253
Maat M 5401244158260
Maat L 5401244158277
Maat XL 5401244158284
Maat XXL 5401244158291
Maat XXXL 5401244158307
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • LolaLiza
  • FOS Amsterdam
  • Fluresk
  • Ann&You
  • Cars
  • Rino & Pelle
  • Ydence
  • TQ Amsterdam
  • Garcia
  • Donders
  • Studio Amaya
  • SisterS point
  • Geisha
  • Freequent
  • Hypedrop
  • Pieces
  • Tommy Jeans
  • Only
  • Harper & Yve
  • Mac
  • Jacqueline de Yong
  • Zoso
  • Lofty Manner
  • Zusss
  • Superdry
  • Noisy may
  • Red Button
  • Vila
  • Vero Moda
  • NED
  • EsQualo
  • C&S The Label
  • Refined Department
  • Object
  • Calvin Klein
  • Nukus
  • Lady Day
loader