• LolaLiza bruine dames sweater | Model vooraanzicht
  • LolaLiza bruine dames sweater | Model achteraanzicht
  • LolaLiza bruine dames sweater | Model
  • LolaLiza bruine dames sweater | Model zijaanzicht
  • LolaLiza bruine dames sweater | Vooraanzicht
  • LolaLiza bruine dames sweater | Achteraanzicht
  • LolaLiza bruine dames sweater | Close up
  • LolaLiza bruine dames sweater | Model vooraanzicht
  • LolaLiza bruine dames sweater | Model achteraanzicht
  • LolaLiza bruine dames sweater | Model
  • LolaLiza bruine dames sweater | Model zijaanzicht
  • LolaLiza bruine dames sweater | Vooraanzicht
  • LolaLiza bruine dames sweater | Achteraanzicht
  • LolaLiza bruine dames sweater | Close up
Lolaliza
39,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

LolaLiza bruine dames sweater

Deze stijlvolle bruine trui van LolaLiza is een veelzijdige aanvulling op je wintergarderobe. De donkere chocoladekleur voegt een vleugje elegantie toe aan elke outfit. Gemaakt van een comfortabele mix van polyester, viscose en elastaan, biedt deze sweater een zacht gevoel en een fijne pasvorm. De regular fit en ronde hals geven de trui een casual en toch verzorgde uitstraling, perfect voor zowel relaxte dagen thuis als informele uitstapjes. De lange mouwen en de normale lengte maken deze trui geschikt voor verschillende gelegenheden. Combineer hem met een jeans voor een ontspannen look of draag hem over een blouse voor een nettere stijl. Dankzij de tijdloze kleur en het comfortabele materiaal is deze sweater een uitstekende keuze voor koudere dagen. Of je nu de stad in gaat of gewoon een gezellige dag binnen plant, deze LolaLiza trui houdt je stijlvol warm.

Merk Lolaliza
Model sweater
Bestelcode 20023704
Fabrikantcode

ew s darky2f 15100445

Fabrikant kleur 3720 BROWN DARK CHOC
Kleur bruin
Materiaal 55% polyester, 39% viscose, 6% elastan
Hals Ronde hals
Productgroep Sweaters
Pasvorm Regular
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5401244163899
Maat S 5401244159687
Maat M 5401244159694
Maat L 5401244159700
Maat XL 5401244159717
Maat XXL 5401244159724
Maat XXXL 5401244160225
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Studio Amaya
  • Garcia
  • Only
  • SisterS point
  • Fluresk
  • Mac
  • TQ Amsterdam
  • Lady Day
  • Rino & Pelle
  • Calvin Klein
  • Freequent
  • Noisy may
  • EsQualo
  • Vero Moda
  • LolaLiza
  • Geisha
  • Nukus
  • Donders
  • Refined Department
  • FOS Amsterdam
  • Ann&You
  • Jacqueline de Yong
  • Zusss
  • Object
  • Ydence
  • Pieces
  • Zoso
  • Red Button
  • Hypedrop
  • Vila
  • NED
  • Tommy Jeans
  • Harper & Yve
  • C&S The Label
  • Lofty Manner
  • Cars
  • Superdry
loader