• Jacqueline de Yong bruine dames vest | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames vest | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames vest | Kleurstaal
  • Jacqueline de Yong bruine dames vest | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames vest | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames vest | Kleurstaal
Jacqueline de yong
34,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong bruine dames vest

Dit vest van Jacqueline de Yong biedt een verfijnde uitstraling die moeiteloos te combineren is met andere kledingstukken in je garderobe. Het vest heeft een regular fit en is voorzien van een prachtig structuurpatroon dat meteen in het oog springt. De klassieke puntkraag en de kenmerkende knoopsluiting met opvallende knopen geven het geheel een stijlvolle twist. Met borstzakken voor een subtiele touch, is dit vest een perfecte keuze voor de wintermaanden. Met zijn casual stijl en 3/4 mouwen is dit vest van Jacqueline de Yong een veelzijdige aanvulling voor elke gelegenheid. Het vest heeft een normale lengte, wat het ideaal maakt om te dragen over een jurk of een blouse, zowel voor een ontspannen dagje uit als voor een informelere werkdag. Het duurzame materiaal maakt dit kledingstuk niet alleen aantrekkelijk, maar ook een verantwoorde keuze voor de modebewuste vrouw. Voeg dit stijlvolle vest toe aan je garderobe en blijf warm en modieus, waar je ook naartoe gaat.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 20021389
Fabrikantcode

jdydorit life 3/4 cardigan jrs 15379847

Fabrikant kleur COFFEE BEAN/BLACK
Kleur bruin
Materiaal 50% gerecycled polyester, 38% polyester, 11% viscose, 1% elastan
Hals Punt kraag
Productgroep Vesten
Pasvorm Regular
Zakken Borstzakken
Patroon Structuur
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte 3/4 mouw
Alleen liggend drogenMachinewas 30°cNiet blekenNiet in de drogerStomerijWarm strijken max 150°c
Maat XS 5715914550811
Maat S 5715905510909
Maat M 5715905510930
Maat L 5715914550828
Maat XL 5715914550842
Maat XXL 5715914550866
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Fluresk
  • Lady Day
  • Ann&You
  • Vero Moda
  • NED
  • Geisha
  • Lofty Manner
  • TQ Amsterdam
  • SisterS point
  • Ydence
  • Cars
  • Rino & Pelle
  • Refined Department
  • Vila
  • Superdry
  • Calvin Klein
  • LolaLiza
  • Only
  • Zoso
  • Mac
  • Noisy may
  • Hypedrop
  • C&S The Label
  • Tommy Jeans
  • Freequent
  • Studio Amaya
  • Pieces
  • FOS Amsterdam
  • Object
  • Nukus
  • EsQualo
  • Jacqueline de Yong
  • Red Button
  • Garcia
  • Donders
  • Zusss
  • Harper & Yve
loader