• Jacqueline de Yong zwarte dames t-shirt | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames t-shirt | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames t-shirt | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames t-shirt | Model
  • Jacqueline de Yong zwarte dames t-shirt | Model
  • Jacqueline de Yong zwarte dames t-shirt | Close up
  • Jacqueline de Yong zwarte dames t-shirt | Model zijaanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames t-shirt | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames t-shirt | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames t-shirt | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames t-shirt | Model
  • Jacqueline de Yong zwarte dames t-shirt | Model
  • Jacqueline de Yong zwarte dames t-shirt | Close up
  • Jacqueline de Yong zwarte dames t-shirt | Model zijaanzicht
Jacqueline de yong
18,9026,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong zwarte dames t-shirt

Met dit veelzijdige T-shirt van Jacqueline de Yong voeg je een tijdloos en comfortabel item toe aan je herfstgarderobe. Gemaakt van 100% gerecycled polyester, biedt het een zachte en duurzame optie voor alledaags gebruik. De zwarte kleur en de ronde hals zorgen voor een strakke, minimalistische uitstraling die makkelijk te combineren is met verschillende stijlen. De regular fit en korte mouwen maken dit shirt ideaal voor casual gelegenheden, of je nu een dagje uit plant of gewoon ontspannen wilt loungen thuis. Dit Jacqueline de Yong T-shirt is een perfecte match voor wie houdt van simpliciteit en comfort. De normale lengte en het nonchalante design geven je de vrijheid om het shirt te dragen met zowel een jeans als een rok, afhankelijk van de gelegenheid. Het is een geweldige keuze voor dagelijks gebruik in de herfst, dankzij de veelzijdigheid en de subtiele, modieuze uitstraling. Voeg een paar accessoires toe om je look compleet te maken en je bent klaar voor elke situatie.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 15012847
Fabrikantcode

jdyfifi s/s top wvn noos 15379643

Fabrikant kleur BLACK
Kleur zwart
Materiaal 100% gerecycled polyester
Hals Ronde hals
Productgroep T-shirts
Pasvorm Regular
Zakken Geen
Patroon Glans
Lengte Normaal
Mouwlengte Korte mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715910491545
Maat S 5715910491538
Maat M 5715910491552
Maat L 5715910491569
Maat XL 5715910491576
Maat XXL 5715910491781
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Ydence
  • EsQualo
  • Geisha
  • LolaLiza
  • TQ Amsterdam
  • Rino & Pelle
  • Harper & Yve
  • C&S The Label
  • Freequent
  • Tommy Jeans
  • Vila
  • Zoso
  • Red Button
  • Only
  • Pieces
  • Refined Department
  • Garcia
  • Lofty Manner
  • NED
  • Studio Amaya
  • Calvin Klein
  • Nukus
  • Fluresk
  • Lady Day
  • FOS Amsterdam
  • Vero Moda
  • Object
  • Jacqueline de Yong
  • Ann&You
  • Zusss
  • Superdry
  • Mac
  • Cars
  • SisterS point
  • Hypedrop
  • Noisy may
  • Donders
loader