• Garcia beige dames vest | Model vooraanzicht
  • Garcia beige dames vest | Model
  • Garcia beige dames vest | Model
  • Garcia beige dames vest | Vooraanzicht
  • Garcia beige dames vest | Close up
  • Garcia beige dames vest | Model vooraanzicht
  • Garcia beige dames vest | Model
  • Garcia beige dames vest | Model
  • Garcia beige dames vest | Vooraanzicht
  • Garcia beige dames vest | Close up
Garcia
89,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Garcia beige dames vest

Dit regular fit vest van Garcia is een elegante keuze voor de koude winterdagen. Met zijn zachte ribpatroon en warme beige tint biedt het een subtiele, stijlvolle uitstraling. Het vest heeft een ritssluiting en een klassieke puntkraag, wat zorgt voor een verfijnde afwerking. Het breisel voelt zacht aan en biedt een comfortabele pasvorm, ideaal voor dagelijks gebruik. Deze knitwear is veelzijdig en kan gemakkelijk worden gecombineerd met diverse outfits. Perfect voor informele gelegenheden, maar het kan ook prima dienen in een casual-chique setting. Of je nu een wandeling maakt in het park of een ontspannen dag thuis doorbrengt, dit vest houdt je warm en modieus. De lange mouwen en de normale lengte maken het een praktische keuze die toch elegantie uitstraalt. Combineer het met een simpele jeans of een nette broek voor een moeiteloze look.

Merk Garcia
Bestelcode 20021598
Fabrikantcode

vest met gemeleerd patroon v260250

Fabrikant kleur WINTER CAMEL
Kleur beige
Materiaal 38% acryl, 36% polyamide, 9% polyester, 6% wol, 5% metaalgaren
Hals Punt kraag
Productgroep Vesten
Pasvorm Regular
Patroon Glitters
Sluiting Rits
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
HandwasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomenStomerij
Maat XS 8717519420213
Maat S 8717519420220
Maat M 8717519420237
Maat L 8717519420244
Maat XL 8717519420251
Maat XXL 8717519420268
Maat XXXL 8717519454522
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • C&S The Label
  • Red Button
  • Noisy may
  • Nukus
  • Studio Amaya
  • EsQualo
  • Vero Moda
  • Calvin Klein
  • Pieces
  • Lofty Manner
  • Jacqueline de Yong
  • Vila
  • TQ Amsterdam
  • Garcia
  • NED
  • SisterS point
  • Ann&You
  • LolaLiza
  • Cars
  • Rino & Pelle
  • Fluresk
  • Geisha
  • Harper & Yve
  • Mac
  • Lady Day
  • Hypedrop
  • Only
  • Ydence
  • Zusss
  • Zoso
  • Refined Department
  • Tommy Jeans
  • Donders
  • Freequent
  • Object
  • Superdry
  • FOS Amsterdam
loader