• Garcia beige dames gilet | Model vooraanzicht
  • Garcia beige dames gilet | Model
  • Garcia beige dames gilet | Close up
  • Garcia beige dames gilet | Vooraanzicht
  • Garcia beige dames gilet | Model
  • Garcia beige dames gilet | Model vooraanzicht
  • Garcia beige dames gilet | Model
  • Garcia beige dames gilet | Close up
  • Garcia beige dames gilet | Vooraanzicht
  • Garcia beige dames gilet | Model
Garcia
79,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Garcia beige dames gilet

Dit casual Garcia gilet in de kleur Neutral Beige is een stijlvolle toevoeging aan je wintergarderobe. Met zijn imitatiebont patroon en regular fit, biedt het zowel comfort als een trendy uitstraling. De ronde hals en mouwloze snit maken dit item perfect voor gelaagd dragen in koudere seizoenen. Dankzij de handige rits sluiting en klepzakken combineer je moeiteloos stijl met functionaliteit. De elegante beige tint zorgt voor veelzijdigheid, waardoor je dit gilet gemakkelijk combineert met verschillende outfits. Of je nu een dagje casual door de stad loopt of een avondje uitgaat, dit gilet past zich gemakkelijk aan elke situatie aan. Gemaakt van 100% polyester, voelt het behaaglijk zacht aan. Draag het over een blouse of trui voor een verfijnde look die zowel gehuld als vrij aanvoelt, ideaal voor dagelijks gebruik.

Merk Garcia
Model gilet
Bestelcode 25002262
Fabrikantcode

teddy gilet w260092

Fabrikant kleur 4240 neutral beige
Kleur beige
Materiaal 100% polyester
Hals Ronde hals
Productgroep Gilets
Pasvorm Regular
Zakken Klepzakken
Patroon Imitatiebont
Sluiting Blinde ritssluiting
Lengte Normaal
Mouwlengte Mouwloos
HandwasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomenNiet strijken
Maat XS 8717519429285
Maat S 8717519429292
Maat M 8717519429308
Maat L 8717519429315
Maat XL 8717519429322
Maat XXL 8717519429339
Maat XXXL 8717519454461
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • SisterS point
  • Nukus
  • NED
  • Donders
  • LolaLiza
  • Pieces
  • Fluresk
  • Refined Department
  • Tommy Jeans
  • Studio Amaya
  • Only
  • Hypedrop
  • EsQualo
  • Vero Moda
  • Superdry
  • Freequent
  • FOS Amsterdam
  • Jacqueline de Yong
  • Ann&You
  • Zusss
  • Garcia
  • C&S The Label
  • TQ Amsterdam
  • Vila
  • Noisy may
  • Cars
  • Rino & Pelle
  • Object
  • Zoso
  • Mac
  • Lady Day
  • Lofty Manner
  • Ydence
  • Calvin Klein
  • Red Button
  • Harper & Yve
  • Geisha
loader