• Freequent taupe dames trui | Vooraanzicht
  • Freequent taupe dames trui | Achteraanzicht
  • Freequent taupe dames trui | Close up
  • Freequent taupe dames trui | Vooraanzicht
  • Freequent taupe dames trui | Achteraanzicht
  • Freequent taupe dames trui | Close up
Freequent
49,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Freequent taupe dames trui

Deze elegante Freequent trui in Desert Taupe is een verfijnde keuze voor de wintergarderobe van elke dame. De regular pasvorm maakt het een comfortabele optie, en dankzij het subtiele glitterpatroon voeg je eenvoudig een vleugje glamour toe aan je dagelijkse look. De trui heeft een ronde hals en lange mouwen met ribstructuur, wat het geheel een moderne twist geeft. Met zijn normale lengte is deze trui ideaal voor verschillende gelegenheden. Of je nu een gezellige avond thuis doorbrengt of een informeel evenement bijwoont, deze veelzijdige knitwear past perfect bij elke situatie. De zachte glans en de verfijnde details maken het een opvallend stuk dat moeiteloos kan worden gecombineerd met zowel een casual jeans als een nette rok voor een meer geraffineerde look.

Merk Freequent
Bestelcode 10133220
Fabrikantcode

fqbisolo pullover 207439

Fabrikant kleur DESERT TAUPE
Kleur taupe
Materiaal 50% viscose, 25% polyester, 20% polyamide, 5% metaalgaren
Hals Ronde hals
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Patroon Glitters
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Machinewas 30°c fijne wasNiet in de drogerNiet stomenNiet strijken
Maat XS 5715885701656
Maat S 5715885701632
Maat M 5715885701625
Maat L 5715885701618
Maat XL 5715885701649
Maat XXL 5715885701663
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Donders
  • Only
  • Rino & Pelle
  • C&S The Label
  • Refined Department
  • Red Button
  • Noisy may
  • Hypedrop
  • NED
  • Nukus
  • SisterS point
  • Vero Moda
  • Cars
  • Tommy Jeans
  • Vila
  • Harper & Yve
  • Object
  • Ann&You
  • Lofty Manner
  • Superdry
  • Zusss
  • Freequent
  • Calvin Klein
  • Geisha
  • Studio Amaya
  • Ydence
  • Pieces
  • Zoso
  • Fluresk
  • FOS Amsterdam
  • Lady Day
  • LolaLiza
  • EsQualo
  • Garcia
  • Mac
  • TQ Amsterdam
  • Jacqueline de Yong
loader