• Donders blauwe dames jas | Vooraanzicht
  • Donders blauwe dames jas | Achteraanzicht
  • Donders blauwe dames jas | Zijaanzicht
  • Donders blauwe dames jas | Vooraanzicht
  • Donders blauwe dames jas | Achteraanzicht
  • Donders blauwe dames jas | Zijaanzicht
Donders
179,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders blauwe dames jas

Maak kennis met deze elegante damesjas van Donders, perfect voor een casual stijl. Dit halflange model combineert een modern ontwerp met klassiek comfort dankzij de revers kraag en lange mouwen. De jas, vervaardigd uit 100% polyester, biedt een lichte en duurzame bescherming tegen de elementen, ideaal voor dagelijks gebruik in elk seizoen. Met de handige steekzakken houd je je handen warm of berg je eenvoudig kleine spullen op. Dankzij de regular fit past deze jas mooi om het lichaam zonder in te boeten aan bewegingsvrijheid, waardoor hij ideaal is voor dagelijks gebruik, of je nu naar je werk gaat of een ontspannen dagje uit plant. De subtiele lichtgrijze kleur zorgt ervoor dat je deze jas moeiteloos combineert met diverse outfits, van casual jeans tot een stijlvolle rok. De Donders jas biedt al je wensen in één: stijl, comfort en veelzijdigheid, elke dag opnieuw.

Merk Donders
Bestelcode 70010010
Fabrikantcode

textile jacket 26136

Fabrikant kleur 774 SKY BLUE
Kleur blauw
Materiaal 100% polyester
Hals Revers kraag
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Voering Polyester
Lengte Halflang
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322100180
Maat M 8717322100197
Maat L 8717322100203
Maat XL 8717322100210
Maat XXL 8717322100227
Maat XXXL 8717322100234
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Donders
  • Calvin Klein
  • Garcia
  • Studio Amaya
  • Vero Moda
  • LolaLiza
  • Mac
  • TQ Amsterdam
  • Refined Department
  • Noisy may
  • Zusss
  • Ann&You
  • Ydence
  • NED
  • SisterS point
  • Pieces
  • Fluresk
  • Jacqueline de Yong
  • Vila
  • Lady Day
  • Nukus
  • Tommy Jeans
  • Harper & Yve
  • Geisha
  • Rino & Pelle
  • Only
  • Red Button
  • Object
  • Hypedrop
  • Superdry
  • Cars
  • C&S The Label
  • Lofty Manner
  • EsQualo
  • FOS Amsterdam
  • Freequent
  • Zoso
loader