• Donders roze dames jas | Vooraanzicht
  • Donders roze dames jas | Achteraanzicht
  • Donders roze dames jas | Zijaanzicht
  • Donders roze dames jas | Vooraanzicht
  • Donders roze dames jas | Achteraanzicht
  • Donders roze dames jas | Zijaanzicht
Donders
179,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders roze dames jas

Deze elegante damesjas van DNR is een verfijnde toevoeging aan je garderobe. Gekenmerkt door een subtiele roze tint en een klassieke revers kraag, biedt deze jas niet alleen stijl maar ook comfort. Gemaakt van 100% polyester is hij licht en duurzaam, ideaal voor dagelijks gebruik. De voorzijde is voorzien van vier knopen die een strak en verfijnd uiterlijk geven. De lange mouwen en normale lengte maken deze jas perfect voor diverse gelegenheden, van een casual dagje uit tot een avondetentje. Met zijn casual uitstraling is deze Donders jas een uitstekende keuze voor het basis seizoen. De praktische steekzakken bieden voldoende ruimte voor kleine items terwijl de zachte voering voor extra draagcomfort zorgt. Of je nu de stad in gaat of een wandeling maakt, deze jas houdt je stijlvol en comfortabel. De tijdloze uitstraling en de praktische eigenschappen maken het gemakkelijk om deze jas te combineren met verschillende outfits, waardoor hij een veelzijdige aanvulling is op je kledingcollectie.

Merk Donders
Bestelcode 70010009
Fabrikantcode

textile jacket 26136

Fabrikant kleur 215 PINK PANTER
Kleur roze
Materiaal 100% polyester
Hals Revers kraag
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322100111
Maat M 8717322100128
Maat L 8717322100135
Maat XL 8717322100142
Maat XXL 8717322100159
Maat XXXL 8717322100166
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Noisy may
  • LolaLiza
  • Refined Department
  • Lady Day
  • Only
  • Ydence
  • Studio Amaya
  • Garcia
  • Rino & Pelle
  • Cars
  • NED
  • Fluresk
  • Jacqueline de Yong
  • TQ Amsterdam
  • Donders
  • EsQualo
  • Hypedrop
  • Vero Moda
  • Harper & Yve
  • Calvin Klein
  • Object
  • Ann&You
  • Pieces
  • SisterS point
  • Zusss
  • Freequent
  • Zoso
  • Red Button
  • Mac
  • Nukus
  • FOS Amsterdam
  • Geisha
  • Tommy Jeans
  • C&S The Label
  • Lofty Manner
  • Vila
  • Superdry
loader