• Ydence paarse dames top | Model vooraanzicht
  • Ydence paarse dames top | Model achteraanzicht
  • Ydence paarse dames top | Model vooraanzicht
  • Ydence paarse dames top | Vooraanzicht
  • Ydence paarse dames top | Achteraanzicht
  • Ydence paarse dames top | Sfeerbeeld, In situatie
  • Ydence paarse dames top | Model vooraanzicht
  • Ydence paarse dames top | Model achteraanzicht
  • Ydence paarse dames top | Model vooraanzicht
  • Ydence paarse dames top | Vooraanzicht
  • Ydence paarse dames top | Achteraanzicht
  • Ydence paarse dames top | Sfeerbeeld, In situatie
Ydence
49,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Ydence paarse dames top

De stijlvolle top van Ydence is een verfijnde toevoeging aan elke damesgarderobe. Met zijn grafische print in warme paarstinten, straalt deze top een eigentijdse charme uit. De slim fit pasvorm en de ronde halslijn zorgen voor een comfortabel silhouet dat je figuur mooi accentueert. Gemaakt van 100% polyester, biedt deze top duurzaamheid en een lichte glans die opvalt bij elke gelegenheid. De lange mouwen maken het een ideaal kledingstuk voor koude winterdagen, terwijl de semi-transparante stof een subtiele, elegante uitstraling geeft. Dankzij het veelzijdige ontwerp van deze Ydence top kun je hem moeiteloos combineren in diverse outfits. Perfect voor een casual dagje uit, maar ook geschikt voor iets zakelijkere bijeenkomsten. Draag hem met een donkere pantalon voor een chique look of maak het speels door hem te combineren met een jeans. Deze top is niet alleen een blikvanger, maar biedt ook het comfort en de stijl die je zoekt tijdens die lange wintermaanden.

Merk Ydence
Bestelcode 10320942
Fabrikantcode

top willemijn ws2670

Fabrikant kleur 1129 PLUM FLOWER
Kleur paars
Materiaal 100% polyester
Hals Ronde hals
Productgroep Tops
Pasvorm Slim Fit
Patroon Grafisch
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Machinewas 30°cNiet blekenNiet in de drogerNiet strijken
Maat XS 6154145735748
Maat S 6154145737773
Maat M 6154145738756
Maat L 6154145739777
Maat XL 6154145740704
Maat XXL 6154145741770
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Vero Moda
  • LolaLiza
  • C&S The Label
  • Only
  • SisterS point
  • Zusss
  • Calvin Klein
  • Mac
  • Cars
  • Nukus
  • FOS Amsterdam
  • NED
  • Pieces
  • Donders
  • TQ Amsterdam
  • Hypedrop
  • Tommy Jeans
  • Harper & Yve
  • Geisha
  • Red Button
  • Ann&You
  • EsQualo
  • Freequent
  • Zoso
  • Studio Amaya
  • Object
  • Superdry
  • Garcia
  • Noisy may
  • Rino & Pelle
  • Fluresk
  • Refined Department
  • Lady Day
  • Ydence
  • Jacqueline de Yong
  • Lofty Manner
  • Vila
loader