• Ydence bruine dames blouse | Model vooraanzicht
  • Ydence bruine dames blouse | Model achteraanzicht
  • Ydence bruine dames blouse | Vooraanzicht
  • Ydence bruine dames blouse | Achteraanzicht
  • Ydence bruine dames blouse | Model
  • Ydence bruine dames blouse | Close up
  • Ydence bruine dames blouse | Model vooraanzicht
  • Ydence bruine dames blouse | Model achteraanzicht
  • Ydence bruine dames blouse | Vooraanzicht
  • Ydence bruine dames blouse | Achteraanzicht
  • Ydence bruine dames blouse | Model
  • Ydence bruine dames blouse | Close up
Ydence
59,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Ydence bruine dames blouse

Deze elegante donkerbruine blouse van Ydence tilt je casual garderobe naar een hoger niveau. De blouse heeft een regular fit en is gemaakt van 100% katoen, wat zorgt voor een zachte en ademende stof die prettig aanvoelt op de huid. Met zijn stijlvolle lange mouwen en klassieke puntkraag is dit een veelzijdig kledingstuk dat je in het najaar goed van pas zal komen. De knoopsluiting aan de voorkant voegt een traditioneel tintje toe aan het moderne ontwerp, terwijl het subtiele peplumdetail de blouse een subtiel vrouwelijk silhouet geeft. Perfect voor zowel werk als een ontspannen dagje uit, deze Ydence blouse laat zich gemakkelijk combineren met een nette pantalon of een casual jeans. Zijn rijke donkere kleur maakt het een uitstekende keuze voor uiteenlopende gelegenheden en zorgt ervoor dat je altijd stijlvol voor de dag komt. Of je nu naar kantoor gaat of een avondje uit plant, met deze blouse voeg je een vleugje klasse toe aan je outfit zonder concessies te doen aan comfort.

Merk Ydence
Bestelcode 15108308
Fabrikantcode

blouse ilona fs2614

Fabrikant kleur DARK BROWN
Kleur bruin
Materiaal 100% katoen
Hals Punt kraag
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Machinewas 30°cNiet blekenNiet in de drogerWarm strijken max 150°c
Maat XS 6154144318317
Maat S 6154144318348
Maat M 6154144318379
Maat L 6154144319352
Maat XL 6154144321317
Maat XXL 6154144321393
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Zoso
  • Studio Amaya
  • Jacqueline de Yong
  • NED
  • Mac
  • Fluresk
  • Noisy may
  • Zusss
  • FOS Amsterdam
  • Cars
  • TQ Amsterdam
  • Vero Moda
  • Red Button
  • SisterS point
  • Nukus
  • Garcia
  • Ydence
  • Calvin Klein
  • C&S The Label
  • Ann&You
  • LolaLiza
  • Superdry
  • Tommy Jeans
  • Only
  • EsQualo
  • Lofty Manner
  • Geisha
  • Rino & Pelle
  • Pieces
  • Refined Department
  • Object
  • Donders
  • Vila
  • Lady Day
  • Hypedrop
  • Freequent
  • Harper & Yve
loader