• SisterS point bruine dames broek | Model vooraanzicht
  • SisterS point bruine dames broek | Model achteraanzicht
  • SisterS point bruine dames broek | Vooraanzicht
  • SisterS point bruine dames broek | Achteraanzicht
  • SisterS point bruine dames broek | Close up
  • SisterS point bruine dames broek | Model vooraanzicht
  • SisterS point bruine dames broek | Model achteraanzicht
  • SisterS point bruine dames broek | Vooraanzicht
  • SisterS point bruine dames broek | Achteraanzicht
  • SisterS point bruine dames broek | Close up

Recent kochten 3 andere klanten dit artikel ook. Bestel snel!

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

SisterS point bruine dames broek

Deze gemêleerde wide leg broek van SisterS point is een geweldige toevoeging aan je najaarsgarderobe. Met een elegante high waist en een comfortabele pasvorm, zorgt deze broek voor een stijlvolle, maar toch ontspannen uitstraling. Het donkerbruine kleurenschema draagt bij aan een verfijnde look die geschikt is voor verschillende gelegenheden, van casual outings tot meer formele settings. De broek is vervaardigd uit 96% polyester en 4% elastaan, wat zorgt voor net genoeg stretch en comfort. De steekzakken voegen een praktische touch toe aan het geheel, ideaal voor het opbergen van kleine essentials. Deze broek sluit met een knoop- en ritssluiting, wat bijdraagt aan het strakke en stijlvolle ontwerp. Of je nu een dagje uit plant of een zakelijke afspraak hebt, deze wide leg broek past zich moeiteloos aan je plannen aan. Combineer met een nette blouse of een casual top om elke keer weer een andere look te creëren. Deze veelzijdige broek is de perfecte basis voor talloze outfits en laat je zonder moeite een fashion statement maken.

Merk Sisters point
Bestelcode 45105591
Fabrikantcode

great pa3 19065

Fabrikant kleur D. Chocolate
Kleur bruin
Materiaal 96% polyester, 4% elastan
Productgroep Broeken
Pasvorm Wide leg
Zakken Steekzakken
Patroon Gemeleerd
Sluiting Knoop/Rits
Lengte Normaal
Taille High waist
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5714862642562
Maat S 5714862642579
Maat M 5714862642586
Maat L 5714862642593
Maat XL 5714862642609
Maat XXL 5714862780950
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Cars
  • Ann&You
  • Vero Moda
  • Nukus
  • Calvin Klein
  • Freequent
  • Lady Day
  • Zoso
  • Mac
  • Zusss
  • Rino & Pelle
  • Superdry
  • Refined Department
  • Geisha
  • Noisy may
  • Tommy Jeans
  • SisterS point
  • FOS Amsterdam
  • Only
  • TQ Amsterdam
  • Pieces
  • Studio Amaya
  • Object
  • Vila
  • Lofty Manner
  • Red Button
  • NED
  • Fluresk
  • Donders
  • Ydence
  • LolaLiza
  • Harper & Yve
  • Garcia
  • Jacqueline de Yong
  • EsQualo
  • Hypedrop
  • C&S The Label
loader