• Nukus beige dames jas | Model vooraanzicht
  • Nukus beige dames jas | Model achteraanzicht
  • Nukus beige dames jas | Model
  • Nukus beige dames jas | Kleurstaal
  • Nukus beige dames jas | Vooraanzicht
  • Nukus beige dames jas | Achteraanzicht
  • Nukus beige dames jas | Model vooraanzicht
  • Nukus beige dames jas | Model achteraanzicht
  • Nukus beige dames jas | Model
  • Nukus beige dames jas | Kleurstaal
  • Nukus beige dames jas | Vooraanzicht
  • Nukus beige dames jas | Achteraanzicht
Nukus
129,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Nukus beige dames jas

Deze opvallende damesjas van Nukus is een stijlvolle aanvulling op je wintergarderobe. De jas is gemaakt van 100% polyester en heeft een regular fit, waardoor hij comfortabel zit zonder in te boeten op stijl. Het bijzondere aan deze jas is het speelse patroon van grote zwarte stippen op een lichte ondergrond, wat een gedurfde en modieuze uitstraling geeft. De lange mouwen en de puntkraag zorgen voor een klassiek silhouet, terwijl de ritssluiting een praktische en moderne touch biedt. Perfect voor casual gelegenheden, deze jas is een prima keuze voor zowel een dagje uit als een informele bijeenkomst. De steekzakken geven niet alleen extra comfort, maar ook een nonchalante uitstraling die goed past bij verschillende outfits. Combineer hem met een eenvoudige broek of rok om de jas het middelpunt van je outfit te maken. Dankzij de normale lengte en voering blijf je warm tijdens koudere dagen, zonder concessies te doen aan je look. Deze Nukus jas biedt een uitgesproken stijlstatement dat direct opvalt. Meer informatie: De totale lengte is 52 cm bij maat S.

Merk Nukus
Bestelcode 30103679
Fabrikantcode

noa bomber dots nkf13118

Fabrikant kleur 114 offwhite/black
Kleur beige
Materiaal 100% polyester
Hals Punt kraag
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Patroon Glitters
Sluiting Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
HandwasLauw strijken max 110°cNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 8721387160782
Maat S 8721387160799
Maat M 8721387160805
Maat L 8721387160812
Maat XL 8721387160829
Maat XXL 8721387160836
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • C&S The Label
  • EsQualo
  • Donders
  • FOS Amsterdam
  • Lofty Manner
  • Object
  • Refined Department
  • Freequent
  • Mac
  • Ydence
  • Fluresk
  • Vila
  • Ann&You
  • Rino & Pelle
  • Studio Amaya
  • NED
  • Noisy may
  • SisterS point
  • Geisha
  • Jacqueline de Yong
  • Garcia
  • Vero Moda
  • Zoso
  • Lady Day
  • Hypedrop
  • Zusss
  • Pieces
  • TQ Amsterdam
  • Cars
  • Harper & Yve
  • LolaLiza
  • Tommy Jeans
  • Superdry
  • Only
  • Calvin Klein
  • Nukus
  • Red Button
loader