• Jacqueline de Yong bordeaux dames jurk | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bordeaux dames jurk | Model achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bordeaux dames jurk | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bordeaux dames jurk | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bordeaux dames jurk | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bordeaux dames jurk | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bordeaux dames jurk | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bordeaux dames jurk | Model achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bordeaux dames jurk | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bordeaux dames jurk | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bordeaux dames jurk | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bordeaux dames jurk | Model vooraanzicht
Jacqueline de yong
39,99
Maat kiezen
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong bordeaux dames jurk

Deze stijlvolle jurk van Jacqueline de Yong is een prachtige toevoeging aan je wintergarderobe. Het ontwerp is eenvoudig maar elegant, met een rijke paarse kleur die opvalt en een flatterende regular fit. De jurk heeft een ronde hals en lange mouwen, waardoor hij perfect is voor koude dagen. De 7/8 lengte en subtiele zijsplit voegen een modern tintje toe, terwijl de zachte stof een comfortabel gevoel biedt. Deze jurk is ideaal voor diverse casual gelegenheden. Combineer hem met hoge laarzen voor een avondje uit, of draag hem met comfortabele sneakers voor een ontspannen dagje door de stad. Dankzij de eenvoudige lijnen en tijdloze stijl kun je de jurk keer op keer dragen in verschillende combinaties. Met deze Jacqueline de Yong jurk heb je een veelzijdig kledingstuk dat zowel stijlvol als praktisch is voor verschillende momenten. Meer informatie: De totale lengte is 111 cm bij maat S.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 35015282
Fabrikantcode

jdysabrina l/s dress knt 15379757

Fabrikant kleur Winesasting
Kleur bordeaux
Materiaal 70% gerecycled polyester, 27% polyester, 3% elastaan
Hals Ronde hals
Productgroep Jurken
Pasvorm Regular
Lengte 7/8
Mouwlengte Lange mouw
Alleen liggend drogenLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c anti-kreukNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715945696205
Maat S 5715945696229
Maat M 5715945696199
Maat L 5715945696212
Maat XL 5715945696182
Maat XXL 5715945696243
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Red Button
  • Jacqueline de Yong
  • Tommy Jeans
  • Zoso
  • Pieces
  • Noisy may
  • Studio Amaya
  • Garcia
  • Superdry
  • Ann&You
  • Only
  • Harper & Yve
  • Lady Day
  • Ydence
  • Lofty Manner
  • Donders
  • Cars
  • EsQualo
  • Vila
  • NED
  • Calvin Klein
  • TQ Amsterdam
  • Mac
  • FOS Amsterdam
  • Refined Department
  • Object
  • Nukus
  • LolaLiza
  • Hypedrop
  • Zusss
  • Vero Moda
  • Fluresk
  • C&S The Label
  • Freequent
  • SisterS point
  • Rino & Pelle
  • Geisha
loader