• Jacqueline de Yong zwarte dames jurk | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames jurk | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames jurk | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames jurk | Close up
  • Jacqueline de Yong zwarte dames jurk | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames jurk | Model achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames jurk | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames jurk | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames jurk | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames jurk | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames jurk | Close up
  • Jacqueline de Yong zwarte dames jurk | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames jurk | Model achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames jurk | Model vooraanzicht
Jacqueline de yong
54,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong zwarte dames jurk

Deze elegante zwarte jurk van Jacqueline de Yong is een veelzijdige toevoeging aan je wintergarderobe. De halflange jurk heeft een casual stijl gecombineerd met verfijnde eigenschappen, zoals de kantdetails aan de manchetten en zoom. De reverskraag en dubbele knoopsluiting geven dit kledingstuk een klassieke uitstraling. Het gebruik van 95% polyester en 5% elastaan zorgt voor een comfortabele pasvorm die mooi om het lichaam valt, terwijl de lange mouwen extra warmte bieden in de koudere maanden. Met zijn subtiele kantaccenten is deze jurk perfect voor verschillende gelegenheden. Of je nu naar een brunch met vrienden gaat of een zakelijke bijeenkomst hebt, dit kledingstuk past zich moeiteloos aan de situatie aan. Combineer het met laarzen voor een meer casual vibe of kies voor hakken en statement sieraden om een avondlook te creëren. De regular fit maakt het een flatterend stuk dat comfortabel draagt, zodat jij je de hele dag zelfverzekerd voelt. Meer informatie: De totale lengte is 82 cm bij maat S.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 35015598
Fabrikantcode

jdycatia life lace l/s blaz dress j 15388608

Fabrikant kleur Black
Kleur zwart
Materiaal 95% polyester, 5% elastan
Hals Revers kraag
Productgroep Jurken
Pasvorm Regular
Patroon Kant
Sluiting Knoop
Lengte Halflang
Mouwlengte Lange mouw
Alleen liggend drogenMachinewas 30°cNiet blekenNiet in de drogerStomerijWarm strijken max 150°c
Maat XS 5715950818999
Maat S 5715947359269
Maat M 5715947359252
Maat L 5715950819002
Maat XL 5715950819019
Maat XXL 5715950819026
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Freequent
  • Lofty Manner
  • C&S The Label
  • Tommy Jeans
  • Donders
  • FOS Amsterdam
  • Lady Day
  • LolaLiza
  • Mac
  • Nukus
  • Calvin Klein
  • Geisha
  • Rino & Pelle
  • Garcia
  • Refined Department
  • Superdry
  • Hypedrop
  • Vila
  • Vero Moda
  • Object
  • Harper & Yve
  • TQ Amsterdam
  • EsQualo
  • Ann&You
  • Studio Amaya
  • Zoso
  • Fluresk
  • Only
  • Pieces
  • Cars
  • Red Button
  • Ydence
  • Jacqueline de Yong
  • SisterS point
  • Zusss
  • NED
  • Noisy may
loader