• Jacqueline de Yong bruine dames gilet | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames gilet | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames gilet | Kleurstaal
  • Jacqueline de Yong bruine dames gilet | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames gilet | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames gilet | Kleurstaal
Jacqueline de yong
49,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong bruine dames gilet

Dit casual gilet van Jacqueline de Yong, in de elegante kleur Chocolate Torte, voegt direct een vleugje warmte toe aan je wintergarderobe. Gemaakt van 100% polyester, zorgt de teddy textuur voor een heerlijke zachtheid die je lekker warm houdt tijdens koude dagen. De ronde hals en de knoopsluiting geven het vest een stijlvolle uitstraling, terwijl de mouwloze pasvorm ervoor zorgt dat het gemakkelijk te combineren is met andere kledingstukken. Of je nu een dagje uit gaat of een informele bijeenkomst hebt, dit gilet biedt je de perfecte balans tussen comfort en stijl. Draag het over een blouse of simpel T-shirt voor een ongecompliceerde, maar modieuze look. De regular fit garandeert een comfortabele draagervaring, terwijl de duurzame materialen ervoor zorgen dat je van dit stuk seizoen na seizoen kunt genieten. Voeg dit veelzijdige gilet toe aan je dagelijkse outfits voor een moeiteloze, modieuze touch.

Merk Jacqueline de yong
Model gilet
Bestelcode 20021413
Fabrikantcode

jdyasta faux fur waistcoat otw yfm 15382950

Fabrikant kleur CHOCOLATE TORTE
Kleur bruin
Materiaal 100% polyester
Hals Ronde hals
Productgroep Gilets
Pasvorm Regular
Patroon Teddy
Sluiting Knoop
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Mouwloos
Drogen aan de waslijnMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet stomenNiet strijkenWasdroger lage stand
Maat XS 5715914749970
Maat S 5715910214496
Maat M 5715910214502
Maat L 5715914749963
Maat XL 5715914749994
Maat XXL 5715914749987
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Pieces
  • Donders
  • Studio Amaya
  • LolaLiza
  • Rino & Pelle
  • Zusss
  • Vero Moda
  • Harper & Yve
  • Lofty Manner
  • Zoso
  • Geisha
  • Lady Day
  • Jacqueline de Yong
  • Nukus
  • Vila
  • Fluresk
  • Ann&You
  • Only
  • C&S The Label
  • TQ Amsterdam
  • Superdry
  • EsQualo
  • Object
  • Mac
  • Hypedrop
  • SisterS point
  • Noisy may
  • Cars
  • Freequent
  • Ydence
  • Red Button
  • FOS Amsterdam
  • Refined Department
  • NED
  • Calvin Klein
  • Garcia
  • Tommy Jeans
loader