• Garcia bruine dames jas | Model vooraanzicht
  • Garcia bruine dames jas | Model
  • Garcia bruine dames jas | Model
  • Garcia bruine dames jas | Vooraanzicht
  • Garcia bruine dames jas | Kleurstaal
  • Garcia bruine dames jas | Model vooraanzicht
  • Garcia bruine dames jas | Model
  • Garcia bruine dames jas | Model
  • Garcia bruine dames jas | Vooraanzicht
  • Garcia bruine dames jas | Kleurstaal
Garcia
89,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Garcia bruine dames jas

Deze stijlvolle damesjas van Garcia brengt je garderobe naar een hoger niveau. Gemaakt van 100% polyester, heeft de jas een prachtige imitatieleer uitstraling die een moderne en toch tijdloze look biedt. Met de regular fit pasvorm en de drukknoopsluiting, krijg je een praktische en comfortabele jas. De puntkraag voegt een vleugje elegantie toe, terwijl de klepzakken niet alleen functioneel zijn, maar ook een subtiel detail aan het ontwerp geven. De jas is ideaal voor de winter en dankzij de lange mouwen biedt het extra warmte op koude dagen. Met zijn korte lengte en casual stijl past deze jas perfect bij zowel jeans als jurken, waardoor het een veelzijdige keuze is voor verschillende gelegenheden. Of je nu een dagje uit gaat of een casual avondje plant, deze Garcia jas is een betrouwbare en stijlvolle optie die altijd goed van pas komt. Meer informatie: De totale lengte is 48 cm bij maat S.

Merk Garcia
Bestelcode 25002263
Fabrikantcode

leather look jas w260093

Fabrikant kleur 4525 pinecone
Kleur bruin
Materiaal 100% polyester
Hals Punt kraag
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Klepzakken
Patroon Imitatieleer
Sluiting Drukknoop
Lengte Kort
Mouwlengte Lange mouw
Machinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomenNiet strijken
Maat XS 8717519424075
Maat S 8717519424082
Maat M 8717519424099
Maat L 8717519424105
Maat XL 8717519424112
Maat XXL 8717519424129
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • NED
  • Ydence
  • Lofty Manner
  • Cars
  • Red Button
  • Fluresk
  • Nukus
  • SisterS point
  • Jacqueline de Yong
  • Ann&You
  • Pieces
  • FOS Amsterdam
  • Mac
  • Freequent
  • EsQualo
  • Zoso
  • LolaLiza
  • Calvin Klein
  • TQ Amsterdam
  • Noisy may
  • Vero Moda
  • Lady Day
  • Only
  • Donders
  • Vila
  • Zusss
  • Hypedrop
  • Garcia
  • Studio Amaya
  • C&S The Label
  • Harper & Yve
  • Object
  • Superdry
  • Geisha
  • Rino & Pelle
  • Refined Department
  • Tommy Jeans
loader