• Freequent zwarte dames top | Model vooraanzicht
  • Freequent zwarte dames top | Close up
  • Freequent zwarte dames top | Vooraanzicht
  • Freequent zwarte dames top | Achteraanzicht
  • Freequent zwarte dames top | Close up
  • Freequent zwarte dames top | Model vooraanzicht
  • Freequent zwarte dames top | Close up
  • Freequent zwarte dames top | Vooraanzicht
  • Freequent zwarte dames top | Achteraanzicht
  • Freequent zwarte dames top | Close up
Freequent
59,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Freequent zwarte dames top

Deze zwarte top met kant van Freequent voegt een vleugje elegantie toe aan je wintergarderobe. Gemaakt van 100% polyamide, biedt deze top met een regular fit een comfortabele pasvorm voor dames. De opvallende shawlkraag en lange mouwen geven een geraffineerde uitstraling, terwijl het kanten patroon een subtiel, maar stijlvol detail toevoegt. De normale lengte maakt het gemakkelijk om deze top met andere kledingstukken te combineren, ideaal voor zowel casual als meer formele gelegenheden. Het tijdloze design van deze Freequent top maakt hem perfect voor verschillende gelegenheden. Of je nu een avondje uit gaat of een dagje op kantoor doorbrengt, deze top is een veelzijdige keuze die je look compleet maakt. Met zijn verfijnde kantdetails en stijlvolle zwarte kleur, kan deze top moeiteloos gedragen worden onder een blazer of gewoon op zichzelf. Een must-have voor elke fashion-forward garderobe deze winter.

Merk Freequent
Bestelcode 15108506
Fabrikantcode

fqcava blouse 212193

Fabrikant kleur BLACK
Kleur zwart
Materiaal 100% polyamide
Hals Shawlkraag
Productgroep Tops
Pasvorm Regular
Patroon Kant
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715885660625
Maat S 5715885660601
Maat M 5715885660595
Maat L 5715885660588
Maat XL 5715885660618
Maat XXL 5715885660632
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • C&S The Label
  • Fluresk
  • Nukus
  • Only
  • Refined Department
  • Superdry
  • Jacqueline de Yong
  • Vero Moda
  • Cars
  • Donders
  • Tommy Jeans
  • Red Button
  • LolaLiza
  • Ydence
  • Object
  • Noisy may
  • SisterS point
  • FOS Amsterdam
  • Geisha
  • Zoso
  • Zusss
  • NED
  • TQ Amsterdam
  • Vila
  • Ann&You
  • Freequent
  • Mac
  • Studio Amaya
  • Lady Day
  • Lofty Manner
  • Garcia
  • Harper & Yve
  • EsQualo
  • Rino & Pelle
  • Calvin Klein
  • Hypedrop
  • Pieces
loader