• Donders grijze heren jas | Vooraanzicht
  • Donders grijze heren jas | Zijaanzicht
  • Donders grijze heren jas | Achteraanzicht
  • Donders grijze heren jas | Vooraanzicht
  • Donders grijze heren jas | Zijaanzicht
  • Donders grijze heren jas | Achteraanzicht
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders grijze heren jas

Deze stijlvolle gemêleerde jas van Donders is een essentiële toevoeging aan je garderobe voor de moderne man. Met een regular fit en halflange lengte biedt deze jas niet alleen comfort, maar ook een verfijnde uitstraling. De mix van knoop- en ritssluiting geeft het geheel een eigentijdse twist, terwijl de high neck bijdraagt aan een elegante look. Perfect voor casual gelegenheden, is deze jas voorzien van handige steekzakken, ideaal om je essentials veilig bij je te hebben. Het subtiele patroon en de donkere kleurstelling maken deze Donders jas veelzijdig genoeg voor zowel dagelijkse uitstapjes als relaxte avonden uit. De lange mouwen zorgen voor extra warmte, waardoor hij geschikt is voor alle seizoenen. Of je nu de stad in gaat voor een kop koffie of een wandeling maakt in het park, deze jas is de perfecte aanvulling voor een casual, stijlvolle look.

Merk Donders
Bestelcode 70010006
Fabrikantcode

wool jacket 22049

Fabrikant kleur 982 GRAPHITE
Kleur grijs
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Patroon Gemeleerd
Sluiting Knoop/Rits
Lengte Halflang
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322096346
Maat M 8717322096353
Maat L 8717322096360
Maat XL 8717322096377
Maat XXL 8717322096384
Maat XXXL 8717322096391
Maat XXXXL 8717322096407
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • Malelions
  • PME legend
  • Cars
  • Only & Sons
  • Calvin Klein
  • Campbell
  • Donders
  • Vanguard
  • Cast Iron
  • Gabbiano
  • Superdry
  • Petrol Industries
  • NO-EXCESS
  • Tommy Jeans
  • NZA
  • Pure Path
  • RJ Bodywear
  • Bjorn Borg
  • Lyle & Scott
  • Antony Morato
  • Jack & Jones
  • Desoto
  • State of Art
  • Pierre Cardin
  • Ballin
  • Pure H. Tico
loader