• Cars taupe heren sweater | Model vooraanzicht
  • Cars taupe heren sweater | Vooraanzicht
  • Cars taupe heren sweater | Achteraanzicht
  • Cars taupe heren sweater | Zijaanzicht
  • Cars taupe heren sweater | Model vooraanzicht
  • Cars taupe heren sweater | Vooraanzicht
  • Cars taupe heren sweater | Achteraanzicht
  • Cars taupe heren sweater | Zijaanzicht
Cars
39,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Cars taupe heren sweater

De Cars sweater in de kleur Liver is een veelzijdige aanvulling op je herfstgarderobe. Met een samenstelling van 70% katoen en 30% polyester biedt deze trui een comfortabele en warme pasvorm, perfect voor de koelere dagen. De teddy textuur geeft een unieke en zachte uitstraling, terwijl de ronde hals en lange mouwen zorgen voor een tijdloze look. Het subtiele logo "Alpha Royal League" op de borst voegt een speelse en moderne touch toe. Of je nu een wandeling door het park maakt of een ontspannen dag thuis doorbrengt, deze sweater is een uitstekende keuze. De regular fit en sweatstof maken de Cars sweater ideaal voor casual gelegenheden. Combineer hem met je favoriete jeans voor een moeiteloze en stijlvolle look. De normale lengte en klassieke pasvorm zorgen ervoor dat je deze trui gemakkelijk kunt dragen, ongeacht de gelegenheid. Met zijn warme stof en veelzijdige ontwerp is deze trui een betrouwbare metgezel tijdens de herfstmaanden. Zijn subtiele stijl maakt het eenvoudig om te mixen en matchen binnen je bestaande garderobe, waardoor je altijd stijlvol voor de dag komt.

Merk Cars
Model sweater
Bestelcode 20310078
Fabrikantcode

faccio sw 6049787

Fabrikant kleur LIVER
Kleur taupe
Materiaal 70% katoen, 30% polyester
Hals Ronde hals
Productgroep Sweaters
Pasvorm Regular
Patroon Teddy
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Machinewas 30°cNiet blekenNiet in de drogerNiet stomenWarm strijken max 150°c
Maat 4XL 8720694783578
Maat S 8720694783516
Maat M 8720694783523
Maat L 8720694783530
Maat XL 8720694783547
Maat XXL 8720694783554
Maat XXXL 8720694783561
  winkel online
Maat 4XL
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Only & Sons
  • Malelions
  • Cars
  • Lyle & Scott
  • RJ Bodywear
  • Ballin
  • Campbell
  • Calvin Klein
  • Vanguard
  • PME legend
  • Bjorn Borg
  • Gabbiano
  • NO-EXCESS
  • Superdry
  • Desoto
  • Pure Path
  • Cast Iron
  • Jack & Jones
  • Tommy Jeans
  • Donders
  • Petrol Industries
  • State of Art
  • Pure H. Tico
  • Antony Morato
  • NZA
  • Pierre Cardin
loader