• C&S The Label zand dames broek | Model vooraanzicht
  • C&S The Label zand dames broek | Achteraanzicht
  • C&S The Label zand dames broek | Vooraanzicht
  • C&S The Label zand dames broek | Model
  • C&S The Label zand dames broek | Model
  • C&S The Label zand dames broek | Model vooraanzicht
  • C&S The Label zand dames broek | Achteraanzicht
  • C&S The Label zand dames broek | Vooraanzicht
  • C&S The Label zand dames broek | Model
  • C&S The Label zand dames broek | Model
C&s the label
59,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

C&S The Label zand dames broek

Deze casual broek van C&S The Label in de kleur sand is een veelzijdige aanvulling voor je garderobe tijdens de wintermaanden. Gemaakt van een soepele mix van 85% polyester en 15% elastan, biedt de broek niet alleen een comfortabele draagervaring, maar ook een stijlvolle uitstraling dankzij het imitatieleerpatroon. De wide leg pasvorm zorgt voor een moderne en ontspannen look, perfect voor zowel alledaagse als meer geklede situaties. Met de knoop- en ritssluiting en de regular waist, is deze broek zowel praktisch als stijlvol en gemakkelijk te combineren met verschillende tops. De five-pocket stijl van deze broek voegt een klassiek element toe, wat het combineren met sneakers of laarzen net zo makkelijk maakt als met een nettere schoen. Of je nu een dag op kantoor doorbrengt of een informeel brunchafspraak hebt, deze broek biedt een comfortabele maar chique optie. Door de ingetogen kleur en het subtiele design past de broek naadloos binnen diverse garderobes en kan hij eenvoudig worden gecombineerd met zowel lichte als donkere bovenstukken. De normale lengte zorgt ervoor dat hij prachtig valt, ongeacht de schoenen die je kiest.

Merk C&s the label
Bestelcode 45106402
Fabrikantcode

puck pants 26wfzc06

Fabrikant kleur Sand
Kleur zand
Materiaal 85% polyester, 15% elastan
Productgroep Broeken
Pasvorm Wide leg
Zakken 5-Pocket
Patroon Imitatieleer
Sluiting Knoop/Rits
Lengte Normaal
Taille Regular waist
Machinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet strijken
Maat XS 8721397020632
Maat S 8721397020649
Maat M 8721397020656
Maat L 8721397020663
Maat XL 8721397020670
Maat XXL 8721397020687
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Zoso
  • C&S The Label
  • Studio Amaya
  • Object
  • Mac
  • EsQualo
  • Garcia
  • Tommy Jeans
  • Donders
  • Pieces
  • SisterS point
  • Hypedrop
  • Lofty Manner
  • Fluresk
  • Vila
  • Calvin Klein
  • FOS Amsterdam
  • Ydence
  • Red Button
  • Vero Moda
  • Jacqueline de Yong
  • TQ Amsterdam
  • Harper & Yve
  • Zusss
  • NED
  • Rino & Pelle
  • Nukus
  • Ann&You
  • Refined Department
  • Geisha
  • Only
  • Lady Day
  • Noisy may
  • Superdry
  • Freequent
  • LolaLiza
  • Cars
loader