• C&S The Label zwarte dames jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • C&S The Label zwarte dames jas | Vooraanzicht
  • C&S The Label zwarte dames jas | Achteraanzicht
  • C&S The Label zwarte dames jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • C&S The Label zwarte dames jas | Vooraanzicht
  • C&S The Label zwarte dames jas | Achteraanzicht
C&s the label
59,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

C&S The Label zwarte dames jas

Deze stijlvolle jas van C&S The Label, bekend als de "Black Glitter Jacket", is een prachtige keuze voor de winter. Het ontwerp valt op door zijn subtiele glitters over een diepe zwarte achtergrond, die de jas een feestelijk en toch elegant karakter geven. De regular pasvorm samen met de lange mouwen en normale lengte zorgen voor een comfortabel en mooi silhouet, ideaal voor een avondje uit of een formele bijeenkomst. Gemaakt van een mix van 97% polyester en 3% elastan, biedt de jas een goede balans tussen duurzaamheid en bewegingsvrijheid. De puntkraag en de blinde knoopsluiting geven het een nette uitstraling, terwijl de klepzakken extra functionaliteit toevoegen. Of je nu naar een winterfeest gaat of een gezellige avond in de stad doorbrengt, deze jas is een veelzijdige aanvulling op je garderobe die eenvoudig te combineren is met verschillende outfits.

Merk C&s the label
Bestelcode 30103825
Fabrikantcode

jamy jacket 26wfac01

Fabrikant kleur Black
Kleur zwart
Materiaal 97% polyester, 3% elastan
Hals Punt kraag
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Klepzakken
Patroon Glitters
Sluiting Blinde knoopsluiting
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 8721397023930
Maat S 8721397023947
Maat M 8721397023954
Maat L 8721397023961
Maat XL 8721397023978
Maat XXL 8721397023985
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Geisha
  • Hypedrop
  • LolaLiza
  • Donders
  • Studio Amaya
  • Harper & Yve
  • Rino & Pelle
  • Nukus
  • Cars
  • Vero Moda
  • Vila
  • Freequent
  • Zoso
  • Zusss
  • Only
  • Object
  • Red Button
  • Ydence
  • Lofty Manner
  • Noisy may
  • Jacqueline de Yong
  • NED
  • Superdry
  • Pieces
  • Refined Department
  • Garcia
  • Tommy Jeans
  • TQ Amsterdam
  • FOS Amsterdam
  • Calvin Klein
  • Fluresk
  • SisterS point
  • EsQualo
  • Ann&You
  • Mac
  • Lady Day
  • C&S The Label
loader