• Ballin grijze heren trui | Model
  • Ballin grijze heren trui | Vooraanzicht
  • Ballin grijze heren trui | Achteraanzicht
  • Ballin grijze heren trui | Model
  • Ballin grijze heren trui | Vooraanzicht
  • Ballin grijze heren trui | Achteraanzicht
Ballin
59,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Ballin grijze heren trui

Deze antracietkleurige trui van Ballin biedt een stijlvolle toevoeging aan je wintergarderobe. Gemaakt van een hoogwaardige mix van 80% acryl en 20% wol, zorgt deze regular fit trui voor zowel warmte als comfort op koude dagen. De gemêleerde textuur geeft de trui een subtiele dynamiek, terwijl de high neck met ritssluiting een moderne en functionele uitstraling biedt. Ideaal voor informele gelegenheden, maar net zo geschikt voor een dag op kantoor. Met lange mouwen en een normale lengte is deze Ballin trui een veelzijdig item in elke herenkledingcollectie. De knitwear-stijl zorgt voor een tijdloze look die je moeiteloos kunt combineren met een jeans of een nette broek voor verschillende gelegenheden. Of je nu een avondwandeling maakt of een casual diner bijwoont, deze trui houdt je warm en stijlvol. Laat je inspireren door de structuur en pas de trui moeiteloos aan je persoonlijk stijl aan.

Merk Ballin
Bestelcode 20106813
Fabrikantcode

half zip knit 5201

Fabrikant kleur ANTRA
Kleur grijs
Materiaal 80% acryl, 20% wol
Hals High neck
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Patroon Gemeleerd
Sluiting Rits
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Machinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerStomerijWarm strijken max 150°c
Maat S 6152241910960
Maat M 6152241916917
Maat L 6152241929962
Maat XL 6152241936977
Maat XXL 6152241958993
Maat XXXL 6152241959938
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Cast Iron
  • Tommy Jeans
  • NO-EXCESS
  • Jack & Jones
  • Bjorn Borg
  • Ballin
  • RJ Bodywear
  • Pure Path
  • Desoto
  • Vanguard
  • Antony Morato
  • NZA
  • Superdry
  • Campbell
  • Only & Sons
  • Malelions
  • Lyle & Scott
  • Donders
  • Calvin Klein
  • PME legend
  • State of Art
  • Pierre Cardin
  • Petrol Industries
  • Pure H. Tico
  • Cars
  • Gabbiano
loader