• Zoso zwarte dames broek | Vooraanzicht
  • Zoso zwarte dames broek | Achteraanzicht
  • Zoso zwarte dames broek | Vooraanzicht
  • Zoso zwarte dames broek | Achteraanzicht
Zoso
71,9589,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Zoso zwarte dames broek

Deze Zoso broek in de subtiele fabrikant kleur black is een ideale aanvulling op je casual herfstgarderobe. Gemaakt van een zachte mix van 80% polyamide en 20% elastan, biedt deze broek een comfortabele pasvorm zonder in te leveren op stijl. De regular fit met elastische boord zorgt voor een gemakkelijke, moeiteloze look. De steekzakken voegen niet alleen functionaliteit toe, maar versterken ook de relaxte uitstraling van de broek. Perfect voor een ontspannen dagje uit of een informele bijeenkomst. Met zijn normale lengte en regular waist biedt deze broek je zowel comfort als veelzijdigheid. Combineer hem met je favoriete trui of blouse voor een onweerstaanbare outfit die klaar is voor elke gelegenheid. Of je nu een wandeling maakt in het park of een koffieafspraak hebt met vrienden, deze broek van Zoso past zich moeiteloos aan elke informele setting aan. Dankzij het tijdloze ontwerp kun je hem seizoen na seizoen dragen.

Merk Zoso
Bestelcode 45106633
Fabrikantcode

belle

Fabrikant kleur Black
Kleur zwart
Materiaal 80% polyamide, 20% elastan
Productgroep Broeken
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Sluiting Elastische boord
Lengte Normaal
Taille Regular waist
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 8721209113453
Maat S 8721209113460
Maat M 8721209113477
Maat L 8721209113484
Maat XL 8721209113491
Maat XXL 8721209113507
Maat XXXL 8721209113514
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Garcia
  • Zusss
  • C&S The Label
  • Donders
  • Jacqueline de Yong
  • Nukus
  • Vero Moda
  • TQ Amsterdam
  • LolaLiza
  • Geisha
  • NED
  • FOS Amsterdam
  • Calvin Klein
  • Vila
  • Studio Amaya
  • Superdry
  • Freequent
  • Lofty Manner
  • Zoso
  • Red Button
  • Hypedrop
  • SisterS point
  • Harper & Yve
  • Noisy may
  • Only
  • Mac
  • Ydence
  • Rino & Pelle
  • Lady Day
  • Refined Department
  • Tommy Jeans
  • Fluresk
  • EsQualo
  • Cars
  • Pieces
  • Object
  • Ann&You
loader