High waist
  • Nukus zwarte dames jeans | Model vooraanzicht
  • Nukus zwarte dames jeans | Model achteraanzicht
  • Nukus zwarte dames jeans | Vooraanzicht
  • Nukus zwarte dames jeans | Achteraanzicht
  • Nukus zwarte dames jeans | Model zijaanzicht
  • Nukus zwarte dames jeans | Close up
  • Nukus zwarte dames jeans | Sfeerbeeld, In situatie
High waist
  • Nukus zwarte dames jeans | Model vooraanzicht
  • Nukus zwarte dames jeans | Model achteraanzicht
  • Nukus zwarte dames jeans | Vooraanzicht
  • Nukus zwarte dames jeans | Achteraanzicht
  • Nukus zwarte dames jeans | Model zijaanzicht
  • Nukus zwarte dames jeans | Close up
  • Nukus zwarte dames jeans | Sfeerbeeld, In situatie
Nukus
149,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Nukus zwarte dames jeans

Deze Nukus damesjeans is de perfecte combinatie van comfort en stijl. Met een wide leg pasvorm en high waist ontwerp, biedt deze jeans een eigentijdse look die zowel elegant als veelzijdig is. De zwarte denim is subtiel versierd met strassdetails langs de zijkanten, wat een verfijnde touch toevoegt aan het ontwerp. Met de klassieke 5-pocketstijl en knoop- en ritssluiting is deze jeans niet alleen stijlvol, maar ook praktisch voor dagelijks gebruik. Dankzij het gebruik van 98% katoen en 2% elastaan, geniet je van een zachte pasvorm die de hele dag door comfortabel blijft. Deze jeans is ideaal voor de winterse maanden en kan gemakkelijk gecombineerd worden met zowel casual als nette outfits. Draag hem met een nette blouse voor een zakelijke setting of combineer met een warme trui voor een gezellige dag uit. Of je nu een wandeling maakt in de stad of geniet van een avondje uit, deze Nukus jeans is een veelzijdige keuze.

Merk Nukus
Bestelcode 45106130
Fabrikantcode

tessa pants strass nkf09114

Fabrikant kleur 05 black
Kleur zwart
Materiaal 98% katoen, 2% elastan
Productgroep Jeans
Pasvorm Wide leg
Zakken 5-Pocket
Patroon Strass
Sluiting Knoop/Rits
Lengte Normaal
Taille High waist
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 8721387179340
Maat S 8721387179357
Maat M 8721387179364
Maat L 8721387179371
Maat XL 8721387179388
Maat XXL 8721387179395
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Pieces
  • Vila
  • Red Button
  • EsQualo
  • Donders
  • NED
  • Fluresk
  • TQ Amsterdam
  • Lofty Manner
  • Jacqueline de Yong
  • Studio Amaya
  • Ydence
  • Zoso
  • Vero Moda
  • Ann&You
  • Calvin Klein
  • Object
  • Noisy may
  • Refined Department
  • Rino & Pelle
  • Only
  • Hypedrop
  • C&S The Label
  • Lady Day
  • Zusss
  • SisterS point
  • Mac
  • Geisha
  • Freequent
  • Tommy Jeans
  • LolaLiza
  • Harper & Yve
  • Nukus
  • Cars
  • Superdry
  • FOS Amsterdam
  • Garcia
loader