• Geisha beige dames broek | Model vooraanzicht
  • Geisha beige dames broek | Vooraanzicht
  • Geisha beige dames broek | Achteraanzicht
  • Geisha beige dames broek | Model
  • Geisha beige dames broek | Model
  • Geisha beige dames broek | Model
  • Geisha beige dames broek | Model vooraanzicht
  • Geisha beige dames broek | Vooraanzicht
  • Geisha beige dames broek | Achteraanzicht
  • Geisha beige dames broek | Model
  • Geisha beige dames broek | Model
  • Geisha beige dames broek | Model
Geisha
99,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Geisha beige dames broek

Deze stijlvolle broek van Geisha voegt moeiteloos een vleugje elegantie toe aan je winterse garderobe. Met een high waist pasvorm en wide leg design creëert deze broek een flatterende en moderne silhouette. Het subtiele glitterpatroon geeft een speelse twist aan de klassieke ruitjes, waardoor je deze broek zowel casual als bij meer formele gelegenheden kunt dragen. De knoop- en ritssluiting zorgt voor een comfortabele en stevige pasvorm, terwijl de steekzakken praktisch gemak bieden. Of je nu een dag op kantoor doorbrengt of een avondje uit gaat, deze Geisha broek is door zijn veelzijdigheid een uitstekende keuze. Combineer hem met een nette blouse voor een zakelijke uitstraling, of draag hem casual met een oversized trui voor een ontspannen weekendlook. De normale lengte maakt hem passend voor verschillende gelegenheden, en de luxueuze afwerking zorgt ervoor dat je er altijd stijlvol uitziet. Voeg deze prachtige broek toe aan je collectie voor een tijdloze en veelzijdige outfit.

Merk Geisha
Bestelcode 45016211
Fabrikantcode

high waist pantalon met ruit dessin en glitter 61900 20

Fabrikant kleur BEIGE/CAMEL/BLACK
Kleur beige
Materiaal 65% polyester, 30% viscose, 3% elastan, 2% metaalgaren
Productgroep Broeken
Pasvorm Wide leg
Zakken Steekzakken
Patroon Glitters
Sluiting Knoop/Rits
Lengte Normaal
Taille High waist
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c anti-kreukNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat XS 8720833628043
Maat S 8720833621761
Maat M 8720833628050
Maat L 8720833628067
Maat XL 8720833628074
Maat XXL 8720833628081
Maat XXXL 8720833628098
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Vila
  • Zoso
  • Ann&You
  • Zusss
  • Noisy may
  • Cars
  • FOS Amsterdam
  • Nukus
  • NED
  • Freequent
  • Lofty Manner
  • Geisha
  • Mac
  • Object
  • EsQualo
  • C&S The Label
  • Garcia
  • LolaLiza
  • Red Button
  • Harper & Yve
  • TQ Amsterdam
  • Donders
  • Ydence
  • Vero Moda
  • Lady Day
  • Fluresk
  • Jacqueline de Yong
  • Hypedrop
  • SisterS point
  • Rino & Pelle
  • Calvin Klein
  • Superdry
  • Studio Amaya
  • Refined Department
  • Tommy Jeans
  • Only
  • Pieces
loader