• Donders beige heren jas | Vooraanzicht
  • Donders beige heren jas | Zijaanzicht
  • Donders beige heren jas | Achteraanzicht
  • Donders beige heren jas | Vooraanzicht
  • Donders beige heren jas | Zijaanzicht
  • Donders beige heren jas | Achteraanzicht
Donders
183,95229,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders beige heren jas

De Donders herenjas in een verfijnde visgraatpatroon is jouw nieuwe winterfavoriet. Uitgevoerd in een stijlvolle beige kleur, biedt deze halflange jas van DNR zowel warmte als elegantie. Dankzij de regular fit pasvorm en de high neck sluiting blijf je comfortabel, terwijl de stevige knoopsluiting een klassieke look toevoegt. Steekzakken aan de zijkant zorgen ervoor dat je persoonlijke spullen veilig zijn opgeborgen en je handen warm blijven tijdens koude dagen. Met zijn veelzijdige en casual stijl is deze jas perfect voor dagelijkse uitstapjes, of je nu een wandeling in het park maakt of naar een informele bijeenkomst gaat. Het ingetogen ontwerp gecombineerd met de opvallende textuur zorgt ervoor dat je er altijd verzorgd uitziet. Deze Donders jas is een betrouwbare keuze die je moeiteloos met elke outfit kunt combineren voor een tijdloze uitstraling.

Merk Donders
Bestelcode 70010020
Fabrikantcode

wool jacket 22050

Fabrikant kleur 142 BEIGE
Kleur beige
Materiaal 80% overig materiaal, 20% wol
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Patroon Visgraat
Sluiting Knoop
Lengte Halflang
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322096438
Maat M 8717322096445
Maat L 8717322096452
Maat XL 8717322096469
Maat XXL 8717322096476
Maat XXXL 8717322096483
Maat XXXXL 8717322096490
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • PME legend
  • Jack & Jones
  • Tommy Jeans
  • Vanguard
  • Only & Sons
  • Pure H. Tico
  • Bjorn Borg
  • Pure Path
  • NO-EXCESS
  • Petrol Industries
  • Cast Iron
  • Calvin Klein
  • State of Art
  • NZA
  • Desoto
  • Donders
  • Campbell
  • Gabbiano
  • Lyle & Scott
  • Ballin
  • Malelions
  • Pierre Cardin
  • Superdry
  • RJ Bodywear
  • Antony Morato
  • Cars
loader