• Donders bruine heren jas | Vooraanzicht
  • Donders bruine heren jas | Zijaanzicht
  • Donders bruine heren jas | Achteraanzicht
  • Donders bruine heren jas | Vooraanzicht
  • Donders bruine heren jas | Zijaanzicht
  • Donders bruine heren jas | Achteraanzicht
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders bruine heren jas

Deze Donders jas in de kleur 410 Antilope is een stijlvolle keuze binnen de categorie herenjassen. De gemêleerde stof geeft de jas een subtiele, tijdloze uitstraling die perfect past bij zowel casual als smart-casual gelegenheden. De regular fit zorgt voor een comfortabele pasvorm, terwijl de halflange snit deze jas veelzijdig maakt voor verschillende seizoenen en gelegenheden. Met de high neck blijf je beschermd tegen winderige dagen zonder in te boeten aan stijl. Praktisch ontworpen met steekzakken, biedt deze jas voldoende ruimte voor je dagelijkse essentials. De strakke knoopsluiting en de nette afwerking bij de kraag voegen een extra dimensie toe aan deze toch al stijlvolle jas. Of je nu een middag in de stad doorbrengt of onderweg bent naar een zakelijke afspraak, deze jas van Donders biedt je de juiste balans tussen comfort en stijl. Dankzij de lange mouwen is dit een perfecte match voor de koelere dagen.

Merk Donders
Bestelcode 70010002
Fabrikantcode

wool jacket 22049

Fabrikant kleur 410 ANTILOPE
Kleur bruin
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Patroon Gemeleerd
Lengte Halflang
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322095981
Maat M 8717322095998
Maat L 8717322096001
Maat XL 8717322096018
Maat XXL 8717322096025
Maat XXXL 8717322096032
Maat XXXXL 8717322096049
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • NZA
  • NO-EXCESS
  • Lyle & Scott
  • RJ Bodywear
  • Tommy Jeans
  • Jack & Jones
  • Pure H. Tico
  • Malelions
  • Vanguard
  • Donders
  • Desoto
  • Antony Morato
  • Campbell
  • Ballin
  • Cars
  • Pierre Cardin
  • Cast Iron
  • Petrol Industries
  • Calvin Klein
  • Bjorn Borg
  • State of Art
  • Pure Path
  • Gabbiano
  • Only & Sons
  • Superdry
  • PME legend
loader