• Donders bruine heren jas | Vooraanzicht
  • Donders bruine heren jas | Achteraanzicht
  • Donders bruine heren jas | Zijaanzicht
  • Donders bruine heren jas | Vooraanzicht
  • Donders bruine heren jas | Achteraanzicht
  • Donders bruine heren jas | Zijaanzicht
Donders
189,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders bruine heren jas

Deze Donders jas voor heren combineert stijl met functionaliteit voor koude winterdagen. Met een regular fit biedt het voldoende bewegingsvrijheid zonder in te leveren op stijl. De jas is gemaakt van 100% polyester, wat zorgt voor een uitstekende warmtebehoud en duurzaamheid. De high neck biedt extra bescherming tegen de kou, terwijl de zachte, afneembare kraag van imitatiebont een modieuze touch geeft. Met ritszakken aan de voorkant heb je voldoende ruimte om je essentials veilig op te bergen. De combinatie van knopen en rits als sluiting zorgt voor een stevige afsluiting, ideaal voor die winderige dagen. De jas straalt een casual vibe uit, waardoor hij perfect is voor dagelijkse activiteiten, of je nu een wandeling maakt door het park of een winterse stadstript maakt. Dankzij de normale lengte en lange mouwen biedt deze jas zowel comfort als bescherming. Of je nu onderweg bent naar je werk of een weekendje weg plant, deze DNR jas houdt je warm en stijlvol.

Merk Donders
Bestelcode 70010017
Fabrikantcode

textile jacket 22066

Fabrikant kleur 541 WALNUT
Kleur bruin
Materiaal 100% polyester
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Ritszakken
Sluiting Knoop/Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322098029
Maat M 8717322098036
Maat L 8717322098043
Maat XL 8717322098050
Maat XXL 8717322098067
Maat XXXL 8717322098074
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Pierre Cardin
  • PME legend
  • Petrol Industries
  • NO-EXCESS
  • Calvin Klein
  • Lyle & Scott
  • NZA
  • Pure Path
  • RJ Bodywear
  • Desoto
  • Antony Morato
  • Campbell
  • Malelions
  • Cast Iron
  • Only & Sons
  • Superdry
  • Bjorn Borg
  • Pure H. Tico
  • Jack & Jones
  • State of Art
  • Ballin
  • Cars
  • Tommy Jeans
  • Vanguard
  • Donders
  • Gabbiano
loader