• Donders blauwe heren jas | Vooraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Zijaanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Achteraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Vooraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Zijaanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Achteraanzicht
Donders
199,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders blauwe heren jas

De Donders herenjas is een stijlvolle en functionele keuze voor de wintermaanden. Met zijn regular fit biedt deze jas een comfortabele pasvorm die gemakkelijk over je favoriete outfits past. Gemaakt van 100% polyester, zorgt hij voor uitstekende warmte en duurzaamheid. De capuchon met een strakke afwerking biedt extra bescherming tegen kou en wind. Deze jas heeft praktische ritszakken waar je veilig je essentials in kunt opbergen. De combinatie van knoop- en ritssluiting geeft zowel gemak als een stevige afsluiting. De blauwe kleur van de Donders winterjas geeft een tijdloze uitstraling die bij elke garderobe past. Ideaal voor dagelijks gebruik, of je nu naar je werk gaat of een wandeling maakt in de stad. Met lange mouwen en een normale lengte blijft de jas flexibel en makkelijk te dragen. De casual stijl maakt hem veelzijdig; deze jas is de perfecte metgezel tijdens weekenduitjes of een avond in de buitenlucht. Voeg deze jas toe aan je collectie voor een betrouwbare en modieuze optie in koude dagen.

Merk Donders
Bestelcode 70010029
Fabrikantcode

textile jacket 22055

Fabrikant kleur 751 INDIGO BLUE
Kleur blauw
Materiaal 100% polyester
Hals Capuchon
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Ritszakken
Sluiting Knoop/Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322097244
Maat M 8717322097251
Maat L 8717322097268
Maat XL 8717322097275
Maat XXL 8717322097282
Maat XXXL 8717322097299
Maat XXXXL 8717322097305
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • PME legend
  • Calvin Klein
  • Ballin
  • Cast Iron
  • NO-EXCESS
  • NZA
  • Bjorn Borg
  • Only & Sons
  • Jack & Jones
  • Petrol Industries
  • Vanguard
  • RJ Bodywear
  • Lyle & Scott
  • Antony Morato
  • State of Art
  • Donders
  • Gabbiano
  • Malelions
  • Tommy Jeans
  • Superdry
  • Campbell
  • Pure Path
  • Cars
  • Desoto
  • Pierre Cardin
  • Pure H. Tico
loader