• Donders beige heren jas | Vooraanzicht
  • Donders beige heren jas | Zijaanzicht
  • Donders beige heren jas | Achteraanzicht
  • Donders beige heren jas | Vooraanzicht
  • Donders beige heren jas | Zijaanzicht
  • Donders beige heren jas | Achteraanzicht
Donders
199,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders beige heren jas

Deze stijlvolle jas van Donders is een uitstekende keuze voor de wintermaanden. Met zijn regular fit biedt deze jas voldoende bewegingsvrijheid zonder in te boeten op stijl. De jas is voorzien van handige ritszakken, ideaal om je essentials veilig op te bergen. De subtiele beige tint geeft de jas een tijdloze uitstraling die moeiteloos te combineren is met diverse outfits. De capuchon zorgt voor extra bescherming tegen koude wind en regenachtige dagen, terwijl de knoop- en ritssluiting ervoor zorgt dat je goed warm blijft. De 100% polyester voering van de jas voelt comfortabel aan en houdt je warm tijdens de koudere dagen. Deze jas van DNR is perfect voor casual gelegenheden, zoals een wandeling in het park of een ontspannen dag in de stad. Met zijn lange mouwen en normale lengte biedt deze jas niet alleen praktisch comfort, maar voegt hij ook een vleugje verfijning toe aan je wintergarderobe. Of je nu onderweg bent naar je werk of een weekenduitje plant, deze jas is een betrouwbare en stijlvolle metgezel.

Merk Donders
Bestelcode 70010027
Fabrikantcode

textile jacket 22055

Fabrikant kleur 132 CLOUD
Kleur beige
Materiaal 100% polyester
Hals Capuchon
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Ritszakken
Sluiting Knoop/Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322097060
Maat M 8717322097077
Maat L 8717322097084
Maat XL 8717322097091
Maat XXL 8717322097107
Maat XXXL 8717322097114
Maat XXXXL 8717322097121
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • Malelions
  • RJ Bodywear
  • Only & Sons
  • Cars
  • Antony Morato
  • NZA
  • Jack & Jones
  • Petrol Industries
  • Lyle & Scott
  • Pure H. Tico
  • Gabbiano
  • Superdry
  • Pure Path
  • State of Art
  • Cast Iron
  • Tommy Jeans
  • Donders
  • Desoto
  • Ballin
  • Bjorn Borg
  • Campbell
  • Vanguard
  • PME legend
  • NO-EXCESS
  • Calvin Klein
  • Pierre Cardin
loader