• Donders zwarte heren jas | Vooraanzicht
  • Donders zwarte heren jas | Zijaanzicht
  • Donders zwarte heren jas | Achteraanzicht
  • Donders zwarte heren jas | Vooraanzicht
  • Donders zwarte heren jas | Zijaanzicht
  • Donders zwarte heren jas | Achteraanzicht
Donders
129,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders zwarte heren jas

Deze casual winterjas voor heren van Donders is een veelzijdige keuze voor koude dagen. Met zijn sportieve high neck en doorgestikte structuur biedt de jas een moderne uitstraling. Het zwarte polyester materiaal zorgt voor zowel warmte als duurzaamheid, wat deze jas ideaal maakt voor dagelijks gebruik in het winterseizoen. De rits sluiting en de handige ritszakken benadrukken de functionele stijl van de jas. Dankzij de regular fit past deze jas bij diverse looks, of je nu een wandeling maakt in de stad of een informele afspraak hebt. De opvallende gele accenten langs de ritsen voegen een speels detail toe aan de ingetogen zwarte kleur. Met zijn lange mouwen en normale lengte biedt deze jas zowel comfort als bescherming tegen de kou, waardoor het een slimme keuze is voor je wintergarderobe.

Merk Donders
Bestelcode 70010015
Fabrikantcode

textile jacket 22042

Fabrikant kleur 999 BLACK
Kleur zwart
Materiaal 100% polyester
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Ritszakken
Sluiting Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322095615
Maat M 8717322095622
Maat L 8717322095639
Maat XL 8717322095646
Maat XXL 8717322095653
Maat XXXL 8717322095660
Maat XXXXL 8717322095677
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • Jack & Jones
  • RJ Bodywear
  • Vanguard
  • Pure Path
  • Only & Sons
  • Tommy Jeans
  • State of Art
  • Pierre Cardin
  • Desoto
  • Lyle & Scott
  • Ballin
  • Campbell
  • Donders
  • Cars
  • Superdry
  • PME legend
  • Malelions
  • Calvin Klein
  • Pure H. Tico
  • Antony Morato
  • Cast Iron
  • Bjorn Borg
  • NZA
  • Petrol Industries
  • Gabbiano
  • NO-EXCESS
loader