• Donders grijze heren jas | Vooraanzicht
  • Donders grijze heren jas | Zijaanzicht
  • Donders grijze heren jas | Achteraanzicht
  • Donders grijze heren jas | Vooraanzicht
  • Donders grijze heren jas | Zijaanzicht
  • Donders grijze heren jas | Achteraanzicht
Donders
129,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders grijze heren jas

Deze stijlvolle jas van Donders is een veelzijdige toevoeging aan je wintergarderobe. Gemaakt van 100% polyester, biedt het zowel warmte als comfort tijdens de koudere maanden. De regular fit pasvorm is geschikt voor uiteenlopende lichaamstypen, terwijl de high neck zorgt voor extra bescherming tegen de wind. De jas heeft een praktische ritssluiting en handige ritszakken, perfect om je spullen veilig op te bergen. Met een opvallend gewatteerd patroon en contrasterende gele details, geeft deze jas een eigentijdse look die moeiteloos past bij een casual stijl. Of je nu een dagje de stad in gaat of een winterse wandeling maakt, deze jas is een betrouwbare keuze. De lange mouwen en normale lengte maken hem ideaal voor gebruik in verschillende weersomstandigheden, zonder aan stijl in te boeten. Combineer het met een stoere jeans en sneakers voor een moeiteloze outfit.

Merk Donders
Bestelcode 70010014
Fabrikantcode

textile jacket 22042

Fabrikant kleur 918 CLAY GREY
Kleur grijs
Materiaal 100% polyester
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Ritszakken
Sluiting Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322095547
Maat M 8717322095554
Maat L 8717322095561
Maat XL 8717322095578
Maat XXL 8717322095585
Maat XXXL 8717322095592
Maat XXXXL 8717322095608
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • PME legend
  • Cast Iron
  • NZA
  • Campbell
  • Desoto
  • Pure Path
  • Jack & Jones
  • Pierre Cardin
  • Vanguard
  • Ballin
  • Cars
  • Pure H. Tico
  • Lyle & Scott
  • Only & Sons
  • Calvin Klein
  • Gabbiano
  • Antony Morato
  • Tommy Jeans
  • Bjorn Borg
  • NO-EXCESS
  • State of Art
  • RJ Bodywear
  • Donders
  • Malelions
  • Superdry
  • Petrol Industries
loader