• Donders zwarte heren jas | Vooraanzicht
  • Donders zwarte heren jas | Achteraanzicht
  • Donders zwarte heren jas | Vooraanzicht
  • Donders zwarte heren jas | Achteraanzicht
Donders
329,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders zwarte heren jas

De Donders lederen jas voor heren is een tijdloze aanvulling op je garderobe. Gemaakt van 100% hoogwaardig leder, biedt deze jas een duurzame en stijlvolle optie voor dagelijkse casual outfits. Met een comfortabele regular fit pasvorm en lange mouwen, is deze jas ontworpen om je het hele jaar door stijlvol warm te houden. De jas heeft praktische ritszakken, ideaal voor het veilig opbergen van je essentials, terwijl de ritssluiting en hoge kraag extra bescherming bieden tegen de kou. Dankzij zijn klassieke zwarte kleur past deze DNR jas moeiteloos bij verschillende kledingstijlen, van een casual jeans tot een meer verfijnde ensemble. Of je nu een wandeling door het park maakt of naar een informele bijeenkomst gaat, deze jas is een veelzijdige keuze die in elke situatie goed van pas komt. Het subtiele ontwerp met een nette afwerking maakt het een geschikte keuze voor diverse gelegenheden. Voeg deze stijlvolle leren jas toe aan je garderobe en ervaar de perfecte combinatie van comfort, functionaliteit en tijdloze elegantie.

Merk Donders
Bestelcode 70010056
Fabrikantcode

leather jacket 52619

Fabrikant kleur 999 BLACK
Kleur zwart
Materiaal 100% leder
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Ritszakken
Sluiting Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat M 8717322052298
Maat L 8717322052304
Maat XL 8717322052311
Maat XXL 8717322052328
Maat XXXL 8717322052335
Maat XXXXL 8717322052342
Maat XXXXXL 8717322058986
  winkel online
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
Maat XXXXXL
  • Desoto
  • Vanguard
  • Malelions
  • Campbell
  • Jack & Jones
  • Calvin Klein
  • State of Art
  • Ballin
  • Gabbiano
  • Antony Morato
  • RJ Bodywear
  • Only & Sons
  • Superdry
  • NO-EXCESS
  • Donders
  • Pierre Cardin
  • Cars
  • Pure H. Tico
  • NZA
  • Pure Path
  • Bjorn Borg
  • PME legend
  • Cast Iron
  • Tommy Jeans
  • Petrol Industries
  • Lyle & Scott
loader