• Donders bruine heren jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders bruine heren jas | Vooraanzicht
  • Donders bruine heren jas | Achteraanzicht
  • Donders bruine heren jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders bruine heren jas | Vooraanzicht
  • Donders bruine heren jas | Achteraanzicht
Donders
329,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders bruine heren jas

Deze casual leren jas van Donders biedt een stijlvolle en veelzijdige aanvulling op je garderobe. Gemaakt van 100% leder, straalt de jas een tijdloze elegantie uit die moeiteloos in verschillende situaties past, of je nu een informele ontmoeting hebt of een avond uit gaat. De normale lengte en regular fit zorgen samen voor een comfortabele pasvorm, terwijl de lange mouwen extra warmte bieden. De Donders jas heeft praktische ritszakken, perfect voor het veilig opbergen van je essentials. De rits als sluiting en de high neck-hals geven het geheel een moderne look. Deze jassen zijn ontworpen met aandacht voor detail, zoals te zien is aan de subtiele stiksels en de zorgvuldige afwerking. Combineer de jas met een jeans voor een relaxte outfit of kleed hem op met een nette broek voor een meer verfijnde uitstraling.

Merk Donders
Bestelcode 70010055
Fabrikantcode

leather jacket 52619

Fabrikant kleur 590 BLACK/BROWN
Kleur bruin
Materiaal 100% leder
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Ritszakken
Sluiting Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat M 8717322052229
Maat L 8717322052236
Maat XL 8717322052243
Maat XXL 8717322052250
Maat XXXL 8717322052267
Maat XXXXL 8717322052274
Maat XXXXXL 8717322058962
  winkel online
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
Maat XXXXXL
  • Bjorn Borg
  • Lyle & Scott
  • Pure H. Tico
  • Ballin
  • State of Art
  • Calvin Klein
  • NO-EXCESS
  • Superdry
  • Cars
  • Petrol Industries
  • Desoto
  • Donders
  • RJ Bodywear
  • Gabbiano
  • Tommy Jeans
  • Antony Morato
  • Pure Path
  • PME legend
  • Cast Iron
  • Vanguard
  • Campbell
  • Pierre Cardin
  • NZA
  • Only & Sons
  • Jack & Jones
  • Malelions
loader