• Donders bruine heren jas | Vooraanzicht
  • Donders bruine heren jas | Achteraanzicht
  • Donders bruine heren jas | Vooraanzicht
  • Donders bruine heren jas | Achteraanzicht
Donders
329,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders bruine heren jas

De bruine leren jas van Donders is een ideale toevoeging aan je garderobe. Dit regular fit jack biedt comfort en een casual uitstraling zonder in te boeten op stijl. De jas is vervaardigd van 100% hoogwaardig leder, wat zorgt voor een duurzame en verfijnde look. De stevige ritssluiting en de praktische ritszakken voegen extra functionaliteit toe. Deze jas heeft een high neck die bescherming biedt tegen de elementen, waardoor hij perfect is voor het hele jaar door. Met zijn tijdloze en veelzijdige ontwerp kun je deze Donders jas gemakkelijk combineren met zowel een jeans als een nette broek. De jas is een uitstekende keuze voor informele uitjes maar sluit ook perfect aan bij een avondje in de stad. Dankzij de lange mouwen en normale lengte biedt hij een uitstekende pasvorm. Of je nu een weekendje weg gaat of gewoon een dagelijkse wandeling maakt, deze leren jas zorgt altijd voor een stijlvolle en comfortabele look.

Merk Donders
Bestelcode 70010054
Fabrikantcode

leather jacket 52619

Fabrikant kleur 420 CHESTNUT
Kleur bruin
Materiaal 100% leder
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Ritszakken
Sluiting Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322052144
Maat M 8717322052151
Maat L 8717322052168
Maat XL 8717322052175
Maat XXL 8717322052182
Maat XXXL 8717322052199
Maat XXXXL 8717322052205
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • State of Art
  • Cast Iron
  • Petrol Industries
  • Calvin Klein
  • Malelions
  • RJ Bodywear
  • Cars
  • Vanguard
  • Pure H. Tico
  • Campbell
  • NZA
  • Tommy Jeans
  • Pure Path
  • Desoto
  • Ballin
  • Pierre Cardin
  • Only & Sons
  • Antony Morato
  • NO-EXCESS
  • Donders
  • Lyle & Scott
  • Jack & Jones
  • Gabbiano
  • Bjorn Borg
  • Superdry
  • PME legend
loader