• Only & Sons blauwe heren jas | Model vooraanzicht
  • Only & Sons blauwe heren jas | Vooraanzicht
  • Only & Sons blauwe heren jas | Achteraanzicht
  • Only & Sons blauwe heren jas | Model
  • Only & Sons blauwe heren jas | Model
  • Only & Sons blauwe heren jas | Close up
  • Only & Sons blauwe heren jas | Model vooraanzicht
  • Only & Sons blauwe heren jas | Model vooraanzicht
  • Only & Sons blauwe heren jas | Vooraanzicht
  • Only & Sons blauwe heren jas | Achteraanzicht
  • Only & Sons blauwe heren jas | Model
  • Only & Sons blauwe heren jas | Model
  • Only & Sons blauwe heren jas | Close up
  • Only & Sons blauwe heren jas | Model vooraanzicht
Only & sons
55,9569,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Only & Sons blauwe heren jas

Deze Only & Sons denim jas met bleached wash is de ideale winterjas voor heren. De jas is voorzien van een warme teddy voering en straalt een casual, maar toch stoere uitstraling uit dankzij de knoopsluiting en de klassieke puntkraag. Het materiaal van 100% katoen zorgt voor een comfortabele pasvorm, terwijl de steekzakken praktisch zijn voor het opbergen van kleine benodigdheden. Met zijn regular fit en normale lengte is deze jas een tijdloze aanvulling op je garderobe. Of je nu een wandeling door de stad maakt of een informele bijeenkomst bijwoont, deze jas past perfect bij elke gelegenheid. De lange mouwen bieden extra warmte zonder in te boeten op stijl. Combineer deze Only & Sons jas moeiteloos met een jeans en sneakers voor een alledaagse look, of draag hem over een trui voor extra comfort tijdens koude dagen. Met deze denim jas ben je klaar om de winter in stijl tegemoet te treden. Meer informatie: De totale lengte is 69 cm bij maat M.

Merk Only & sons
Bestelcode 30010037
Fabrikantcode

onswilson sherpa dbtint 0970 dnm ja 22030970

Fabrikant kleur Dark Blue Denim/TINTED
Kleur blauw
Materiaal 100% katoen
Hals Punt kraag
Wassing Bleached wash
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Sluiting Knoop
Voering Teddy
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Drogen aan de waslijnMachinewas 40°cNiet blekenNiet in de drogerNiet stomenWarm strijken max 150°c
Maat XS 5715612206140
Maat S 5715612206157
Maat M 5715605286234
Maat L 5715605316993
Maat XL 5715612206164
Maat XXL 5715613235712
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Only & Sons
  • Pure Path
  • PME legend
  • Ballin
  • State of Art
  • Vanguard
  • Cast Iron
  • Gabbiano
  • Pierre Cardin
  • NZA
  • Desoto
  • Pure H. Tico
  • Tommy Jeans
  • Superdry
  • Lyle & Scott
  • Calvin Klein
  • Donders
  • RJ Bodywear
  • Bjorn Borg
  • Antony Morato
  • Petrol Industries
  • Cars
  • NO-EXCESS
  • Malelions
  • Campbell
  • Jack & Jones
loader