• NO-EXCESS taupe heren jas | Model vooraanzicht
  • NO-EXCESS taupe heren jas | Model achteraanzicht
  • NO-EXCESS taupe heren jas | Close up
  • NO-EXCESS taupe heren jas | Model
  • NO-EXCESS taupe heren jas | Close up
  • NO-EXCESS taupe heren jas | Vooraanzicht
  • NO-EXCESS taupe heren jas | Achteraanzicht
  • NO-EXCESS taupe heren jas | Model vooraanzicht
  • NO-EXCESS taupe heren jas | Model achteraanzicht
  • NO-EXCESS taupe heren jas | Close up
  • NO-EXCESS taupe heren jas | Model
  • NO-EXCESS taupe heren jas | Close up
  • NO-EXCESS taupe heren jas | Vooraanzicht
  • NO-EXCESS taupe heren jas | Achteraanzicht
No-excess
199,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

NO-EXCESS taupe heren jas

Deze casual taupe jas van NO-EXCESS is een ideale keuze voor het winterseizoen. Gemaakt van een blend van 94% polyester en 6% elastaan, biedt de jas zowel comfort als flexibiliteit. De regular fit pasvorm maakt hem geschikt voor diverse lichaamstypes, terwijl de gewatteerde polyester voering voor extra warmte zorgt. De capuchon beschermt tegen koude wind, en de combinatie van een knoop- en ritssluiting biedt praktische bescherming tegen de elementen. De jas heeft handige steekzakken om je handen warm te houden of kleine spullen in mee te nemen. De subtiele kleur en het strakke design maken deze jas een geschikte aanvulling op je garderobe, of je nu naar kantoor gaat of een weekendje weg. Dankzij zijn veelzijdige stijl en functionele eigenschappen is deze NO-EXCESS jas een perfecte match voor zowel alledaagse als meer formele gelegenheden.

Merk No-excess
Bestelcode 30010920
Fabrikantcode

softshell jas met capuchon 33630818sn

Fabrikant kleur Taupe
Kleur taupe
Materiaal 94% polyester, 6% elastan
Hals Capuchon
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Sluiting Knoop/Rits
Voering Gewatteerd polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8720151802118
Maat M 8720151802125
Maat L 8720151802132
Maat XL 8720151802149
Maat XXL 8720151802156
Maat XXXL 8720151802163
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Tommy Jeans
  • Cars
  • PME legend
  • Calvin Klein
  • Pure H. Tico
  • Antony Morato
  • RJ Bodywear
  • Ballin
  • Only & Sons
  • Pierre Cardin
  • Jack & Jones
  • State of Art
  • Bjorn Borg
  • Campbell
  • Gabbiano
  • Lyle & Scott
  • Donders
  • Desoto
  • Superdry
  • Pure Path
  • Vanguard
  • Malelions
  • Cast Iron
  • NO-EXCESS
  • NZA
  • Petrol Industries
loader