• Donders bruine heren jas | Vooraanzicht
  • Donders bruine heren jas | Achteraanzicht
  • Donders bruine heren jas | Vooraanzicht
  • Donders bruine heren jas | Achteraanzicht
Donders
299,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders bruine heren jas

Deze casual herenjas van Donders straalt eenvoud uit met zijn klassieke high neck en stijlvolle donkerbruine leren uitstraling. Gemaakt van 100% leer, biedt de jas zowel stevigheid als een vleugje luxe aan je dagelijkse outfit. De regular pasvorm zorgt voor een comfortabele ervaring, terwijl de knoop- en ritssluiting een praktische en veelzijdige afwerking geven. De steekzakken bieden ruimte voor je persoonlijke spullen, ideaal voor dagelijkse uitstapjes. De Donders herenjas is perfect voor zowel alledaagse als casual gelegenheden. Of je nu een wandeling maakt in de stad of een informele bijeenkomst bijwoont, deze jas vult je look moeiteloos aan. De normale lengte en lange mouwen maken hem geschikt voor diverse weersomstandigheden en seizoenen. Combineer hem met jeans en laarzen voor een tijdloze uitstraling. Voeg deze klassieke jas aan je garderobe toe voor een subtiel statement van stijl en comfort.

Merk Donders
Bestelcode 70010060
Fabrikantcode

leather jacket 42791 2

Fabrikant kleur 590 BLACK/BROWN
Kleur bruin
Materiaal 100% leder
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Sluiting Knoop/Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322103525
Maat M 8717322103532
Maat L 8717322103549
Maat XL 8717322103556
Maat XXL 8717322103563
Maat XXXL 8717322103570
Maat XXXXL 8717322103587
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • Vanguard
  • Donders
  • NZA
  • Pure H. Tico
  • Pure Path
  • PME legend
  • NO-EXCESS
  • Calvin Klein
  • State of Art
  • Pierre Cardin
  • Bjorn Borg
  • Cars
  • Jack & Jones
  • Malelions
  • RJ Bodywear
  • Superdry
  • Gabbiano
  • Campbell
  • Cast Iron
  • Only & Sons
  • Desoto
  • Petrol Industries
  • Tommy Jeans
  • Ballin
  • Lyle & Scott
  • Antony Morato
loader