• Donders bruine heren jas | Vooraanzicht
  • Donders bruine heren jas | Achteraanzicht
  • Donders bruine heren jas | Vooraanzicht
  • Donders bruine heren jas | Achteraanzicht
Donders
299,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders bruine heren jas

Deze casual jas van Donders, specifiek ontworpen voor heren, voegt direct een stijlvolle touch toe aan je garderobe. Gemaakt van 100% hoogwaardig leder, straalt de jas een verfijnde uitstraling uit in de warme kleur Coffee Brown. De regular fit zorgt voor een comfortabel silhouet, terwijl de high neck en de combinatie van knop- en ritssluiting extra bescherming bieden tegen wind en kou. Met handige steekzakken is deze jas zowel functioneel als modieus. De jas is ideaal voor dagelijks gebruik, ongeacht het seizoen. Of je nu naar kantoor gaat of een relaxte wandeling maakt in het weekend, deze jas is een veelzijdige keuze. Het tijdloze ontwerp maakt het gemakkelijk te combineren met zowel jeans voor een casual look als met een chino voor een iets formelere outfit. Met een normale lengte en lange mouwen voeg je met deze Donders jas moeiteloos een element van elegantie toe aan je dagelijkse verschijning.

Merk Donders
Bestelcode 70010059
Fabrikantcode

leather jacket 42791 2

Fabrikant kleur 580 COFFEE BROWN
Kleur bruin
Materiaal 100% leder
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Sluiting Knoop/Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322103433
Maat M 8717322103440
Maat L 8717322103457
Maat XL 8717322103464
Maat XXL 8717322103471
Maat XXXL 8717322103488
Maat XXXXL 8717322103495
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • Cars
  • Malelions
  • Vanguard
  • Ballin
  • Pure Path
  • State of Art
  • Pure H. Tico
  • Superdry
  • Pierre Cardin
  • Cast Iron
  • Bjorn Borg
  • Desoto
  • Tommy Jeans
  • Gabbiano
  • Campbell
  • Jack & Jones
  • Only & Sons
  • RJ Bodywear
  • Lyle & Scott
  • PME legend
  • NO-EXCESS
  • Petrol Industries
  • Donders
  • Calvin Klein
  • NZA
  • Antony Morato
loader