• Superdry blauwe heren vest | Model vooraanzicht
  • Superdry blauwe heren vest | Model vooraanzicht
  • Superdry blauwe heren vest | Close up
  • Superdry blauwe heren vest | Model vooraanzicht
  • Superdry blauwe heren vest | Model achteraanzicht
  • Superdry blauwe heren vest | Kleurstaal
  • Superdry blauwe heren vest | Model vooraanzicht
  • Superdry blauwe heren vest | Model vooraanzicht
  • Superdry blauwe heren vest | Close up
  • Superdry blauwe heren vest | Model vooraanzicht
  • Superdry blauwe heren vest | Model achteraanzicht
  • Superdry blauwe heren vest | Kleurstaal
Superdry
94,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Superdry blauwe heren vest

Dit navy vest van Superdry is een uitstekende keuze voor in je wintergarderobe. Met een regular fit en vervaardigd uit 100% katoen, biedt dit vest niet alleen comfort maar ook een stijlvolle uitstraling. De fijn gebreide stof voelt aangenaam aan op de huid en de ritssluiting zorgt voor gemak en veelzijdigheid in het dragen. De high neck voegt een extra laag bescherming tegen de kou toe, terwijl het subtiele merklogo op de borst een verfijnd detail biedt. Dit vest is perfect voor diverse gelegenheden, of je nu een casual dag hebt of naar een informele bijeenkomst gaat. Combineer het met een lichte jeans voor een ontspannen look of draag het over een overhemd voor een iets nettere uitstraling. De lange mouwen en de normale lengte maken het een veelzijdig kledingstuk dat je door het seizoen heen warm houdt. Dit Superdry vest is een betrouwbare keuze die je makkelijk kunt combineren met jouw favoriete kledingsstukken.

Merk Superdry
Bestelcode 20106303
Fabrikantcode

cotton zip thru knit m6110786a

Fabrikant kleur NAVY
Kleur blauw
Materiaal 100% katoen
Hals High neck
Productgroep Vesten
Pasvorm Regular
Sluiting Rits
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Alleen liggend drogenLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c anti-kreukNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat S 5063634394797
Maat M 5063634394803
Maat L 5063634394810
Maat XL 5063634394827
Maat XXL 5063634394834
Maat XXXL 5063634394841
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Pure Path
  • Cars
  • Malelions
  • Superdry
  • RJ Bodywear
  • Desoto
  • NZA
  • Petrol Industries
  • Lyle & Scott
  • Pure H. Tico
  • Cast Iron
  • NO-EXCESS
  • Only & Sons
  • State of Art
  • Pierre Cardin
  • Campbell
  • Gabbiano
  • Ballin
  • Bjorn Borg
  • Donders
  • Tommy Jeans
  • Antony Morato
  • PME legend
  • Calvin Klein
  • Jack & Jones
  • Vanguard
loader