• Donders blauwe heren jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders blauwe heren jas | Vooraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Achteraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders blauwe heren jas | Vooraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Achteraanzicht
Donders
179,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders blauwe heren jas

Deze navy winterjas van Donders biedt je een stijlvolle keuze voor de koudere maanden. De jas is gemaakt van 100% polyester en heeft een regular fit, wat zorgt voor een comfortabele pasvorm. De capuchon biedt extra bescherming tegen de elementen, terwijl de lange mouwen je warm houden. Een praktische ritssluiting en ritszakken maken het ontwerp volledig en functioneel. De subtiele, maar moderne afwerking maakt de jas tot een veelzijdige keuze voor dagelijks gebruik. Met de casual stijl is deze jas geschikt voor verschillende situaties, of je nu een wandeling in het park maakt of onderweg bent naar je werk. De voering van polyester biedt een subtiele glans en extra warmte, zonder dat de jas zwaar aanvoelt. Dankzij het tijdloze navy kan deze jas eenvoudig gecombineerd worden met zowel jeans als nette pantalons. Deze Donders jas is een betrouwbare aanvulling op je wintergarderobe, waarmee je altijd stijlvol en comfortabel voor de dag komt.

Merk Donders
Bestelcode 70010031
Fabrikantcode

textile jacket 22057

Fabrikant kleur 799 NAVY
Kleur blauw
Materiaal 100% polyester
Hals Capuchon
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Ritszakken
Sluiting Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat M 8717322097411
Maat L 8717322097428
Maat XL 8717322097435
Maat XXL 8717322097442
Maat XXXL 8717322097459
Maat XXXXL 8717322097466
  winkel online
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL

Laatst bekeken

  • Pierre Cardin
  • Pure Path
  • PME legend
  • Campbell
  • Bjorn Borg
  • State of Art
  • Pure H. Tico
  • Gabbiano
  • Jack & Jones
  • Calvin Klein
  • Ballin
  • Antony Morato
  • RJ Bodywear
  • NO-EXCESS
  • Petrol Industries
  • Tommy Jeans
  • Only & Sons
  • Superdry
  • Vanguard
  • Lyle & Scott
  • NZA
  • Desoto
  • Cars
  • Donders
  • Malelions
  • Cast Iron
loader